::: Skodovka-Club :::

To forum jest częścią serwisu www.skodovka.pl

Kolokacja serwerów - www.eFUZJA.pl

Zloty i Spoty ::: Meetings - [Spot] POMORSKIE

Pollo - Sro 29 Cze, 2011
Temat postu: [Spot] POMORSKIE
propozycja:

28 sierpnia - niedziela

zbiórka w Lęborku, potem przelot "kolumną" do Łeby
tam runda honorowa oraz ew. piknik
no i wspólny powrót.

(Takie połączenie spotu organizacyjnego oraz rozgrzewki przed S.O. 2011)

pietrek_g - Czw 30 Cze, 2011

piszczek, pisałem do niego pw lub sms (nie pamiętam dokładnie) wcześniej z prośbą o info jak będzie coś wiedział.

Pollo, propozycja bardzo ciekawa. A może jeszcze coś w bliższym terminie? Mam na myśli lipiec.

bobro - Pią 01 Lip, 2011

To może inaczej ja zapodam miejscówkę w Wieżycy koło przejścia nad ulicą nad jeziorko jest parking rzut beretem do plaży gdzie można co najmniej grilla odpalić co do terminu byle nie 23 i 24 inne się piszę też można z tego miejsca wyskoczyć np do Szymbarku czy po prostu pojeździć w kolumnie po Szwajcarii Kaszubskiej. Odnośnie tego miejsca wszyscy praktycznie będziemy mieli te same km i nie będzie pretensji że ktoś ma 5 km a inny 50
pietrek_g - Pią 01 Lip, 2011

bobro, Normalnie taka propozycja jest the best. Wszyscy mają kawałek dojazdu, a miejsce jest ciekawe. Jestem za tylko kwestia kiedy, to może 16 lipiec?
piszczek - Pią 01 Lip, 2011

pietrek_g, 16tego jest zlot zabytków w Tucholi i większość skodziarzy jedzie właśnie tam.
bobro - Pią 01 Lip, 2011

jeśli chodzi o miejsce i termin ja dałem propozycje z miejscem bo nie każdemu może przypaść do gustu a data nie byłem pewny jak z Tucholą wyjdzie meeen:)
podejrzewam aby pasowało wszystkim wypadnie to pewnie w niedziele bo niektórzy w soboty pracują ale dajmy temu się rozwinąć :devil:

SKODZIK 100 - Sob 02 Lip, 2011

Ja w soboty (wszystkie) jestem w robocie więc u mnie w grę wchodzi niedziela, chyba że sobotni wieczór integracyjny wchodzi w grę jak to było 25 zeszłego miesiąca meeen:)
bobro - Sob 02 Lip, 2011

Skodzik meeen tylko zawodnika do zapasów zabraknie no i dusze towarzystwa motóóóra więc 1 spot można było by wykonać w niedziele a My akurat się dogadamy meeen w to nie wątpię tylko kwestia reszty interesantów meeeeennnn :razz:
Wuja - Sob 02 Lip, 2011

Jeżeli o mnie chodzi to oczywiście bardzo chętnie meeeen ;D
pietrek_g - Sob 02 Lip, 2011

30-31 lipiec?
Pollo - Sob 02 Lip, 2011

pietrek_g napisał/a:
30-31 lipiec?

:google: VWmania? meeeen

and - Sob 02 Lip, 2011

Edit and : posprzątałem tą pogawędkę poprzednie posty znajdują sie tu http://forum.skodovka.pl/...p=526134#526134
bobro - Pon 04 Lip, 2011

Tocz normalnie wychodzi na to iż ciężko będzie w lipcu się spotkać albo niestety np nie będzie jednej ekipy kwestia co na to skodovkowy lud odpowie bo ja się prócz jednego weekendu mogę się dostosować. Czekam na jakiś odzew zainteresowanych meeen ;D
piszczek - Wto 05 Lip, 2011

moze wybierzecie się 14-15 sierpnia do Kołobrzegu na zlot zabytkowych aut. tj niedziela i ustawowo wolny poniedziałek. taka luźna propozycja. co prawda daleko od trójmiasta ale może...
pietrek_g - Wto 05 Lip, 2011

Propozycja ciekawa i godna rozważenia.
katarzyna - Wto 05 Lip, 2011

Pollo napisał/a:
pietrek_g napisał/a:
30-31 lipiec?

:google: VWmania? meeeen

:crazy: spojlery, diody i plastikowe zderzole szoł :tancze: :hahaha:

piszczek napisał/a:
moze wybierzecie się 14-15 sierpnia do Kołobrzegu na zlot zabytkowych aut. tj niedziela i ustawowo wolny poniedziałek. taka luźna propozycja. co prawda daleko od trójmiasta ale może...

yeah Meeen !! !! :tuptup: :spoko:
Nie tylko warta rozważenia, ale i pełnej akceptacji :mrgreen: nie wiem jak reszta Teamu ?? :cool:

pietrek_g - Wto 05 Lip, 2011

A będzie ktoś brał udział w nocnym rajdzie ikarusa?
piszczek - Wto 05 Lip, 2011

no całkiem możliwe że ja
pietrek_g - Sro 06 Lip, 2011

Bo ja prawdopodobnie też będę jechał.
SKODZIK 100 - Pią 08 Lip, 2011

pietrek_g napisał/a:
A będzie ktoś brał udział w nocnym rajdzie ikarusa?

moje zgłoszenie już poszło

groszek - Pią 08 Lip, 2011

Groszek też dołącza, zważywszy, że Mackaw przełożył termin rajdu specjalnie aby można było być na SO2011.
pietrek_g - Nie 10 Lip, 2011

No ja mogę się zgłosić dopiero po 1 sierpnia. Ale widzę że w lipcu chyba nie uda nam się zgadać na żadnego spota.
groszek - Nie 10 Lip, 2011

Zapraszam na Tucholę, będzie okazja i pogadać i pogrilować i trochę ciekawych zabytków zobaczyć.
katarzyna - Pon 11 Lip, 2011

pietrek_g napisał/a:
No ja mogę się zgłosić dopiero po 1 sierpnia. Ale widzę że w lipcu chyba nie uda nam się zgadać na żadnego spota.

:x

groszek napisał/a:
Zapraszam na Tucholę, będzie okazja i pogadać i pogrilować i trochę ciekawych zabytków zobaczyć.

:zdrowie: :tuptup: :spoko: Dobrze mówisz, dobrze :mrgreen:

Pollo - Pon 11 Lip, 2011

katarzyna napisał/a:

groszek napisał/a:

:zdrowie: :tuptup: :spoko: Dobrze mówisz, dobrze :mrgreen:

Dobrze prawią :))
Polać im :zdrowie: :zdrowie: :zdrowie:

pietrek_g - Wto 12 Lip, 2011

No ja na tucholę niestety nie dotrę. Po ostatniej wypłacie okazało się że jest dość duży ubytek w funduszach. :'(
pietrek_g - Nie 24 Lip, 2011

Coś ucichło na temat spotów. Ktoś się wybiera za tydzień do pruszcza na VW Manię? Może zrobimy później jakiegoś małego spota?
bobro - Pon 25 Lip, 2011

Na Vw manie mnie na pewno nikt nie zobaczy wole wyskoczyć w tym czasie na militarny w Lisewie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
katarzyna - Wto 26 Lip, 2011

pietrek_g napisał/a:
Coś ucichło na temat spotów. Ktoś się wybiera za tydzień do pruszcza na VW Manię? Może zrobimy później jakiegoś małego spota?

VW Mania jest o ile mnie pamięć nie myli 29-31.07, więc nie możesz chyba na niej być?
napisałeś sam, że...

pietrek_g napisał/a:

...

pietrek_g napisał/a:

Ucichło jakoś nie wydaję mi się :neutral: , bo spoty w woj. pomorskim odbywają się bardzo regularnie, a organizują je osoby, którym na nich zależy, a nie ktróre bezproduktywnie PISZĄ...

pietrek_g - Wto 26 Lip, 2011

katarzyna napisał/a:
VW Mania jest o ile mnie pamięć nie myli 29-31.07, więc nie możesz chyba na niej być?

A co ktoś mi zabroni? Po 1 sierpnia mogę się zgłosić na rajd ikarusa, a nie na spota.

katarzyna napisał/a:
Ucichło jakoś nie wydaję mi się , bo spoty w woj. pomorskim odbywają się bardzo regularnie, a organizują je osoby, którym na nich zależy, a nie ktróre bezproduktywnie PISZĄ...

Czy to jakaś aluzja do spota po rajdzie wiosennym? Akurat w dniu rajdu nie mogłem jechać za uczestnikami i nikt nie był w stanie powiedzieć mi wcześniej gdzie jest baza rajdu. Dlatego prosiłem Pollo, żeby :telefon: albo chociaż napisał sms co, gdzie i jak. Owszem napisał, ale w niedziele na godzinę przed wyjazdem z ośrodka a mi sam dojazd przy dobrych wiatrach zająłby min. 1,5 godz. Więc nie pisz mi tu o bezproduktywnym pisaniu.

A skoro spoty odbywają się aż tak bardzo regularnie to jaki problem napisać gdzie i o której, a podjade np. do Gdyni. Widzisz tu jakiś problem bo ja żadnego.

EDIT by FELA - post pod postem

katarzyna napisał/a:
Nie tłumacz się innymi i nie wymagaj, żeby w trakcie imprezy mieli telefon i odpisywali Ci tylko dlatego, że za późno się obudziłeś.

Na forum też nikt wcześniej nie potrafił napisać gdzie jest baza rajdu dlatego prosiłem o sms.

A jeśli chodzi o ilość postów to wcale nie o to chodzi.
No ale cóż, dobra koniec OT.

pietrek_g napisał/a:
A co ktoś mi zabroni? Po 1 sierpnia mogę się zgłosić na rajd ikarusa, a nie na spota.

:lol2: Ależ pełne błogosławieństwo na jedno i drugie !! :spoko: .

Na rajd Ikarusa jest odzielny topic z tego co się orientuję, ale jak piszę się posty na ilość to rozumiem, że można się pogubić. :wink:

pietrek_g napisał/a:
Czy to jakaś aluzja do spota po rajdzie wiosennym? Akurat w dniu rajdu nie mogłem jechać za uczestnikami i nikt nie był w stanie powiedzieć mi wcześniej gdzie jest baza rajdu. Dlatego prosiłem Pollo, żeby :telefon: albo chociaż napisał sms co, gdzie i jak. Owszem napisał, ale w niedziele na godzinę przed wyjazdem z ośrodka a mi sam dojazd przy dobrych wiatrach zająłby min. 1,5 godz. Więc nie pisz mi tu o bezproduktywnym pisaniu.

:hmmm: aluzja ?? ja byłam, i przede wszystkim Ci, którym na tym zależało :tancze: :zdrowie: .

Nie zasłaniaj się innymi i nie wymagaj od Pollo, żeby miał przy sobie telefon w trakcie imprezy i odpisywał na smsy tylko dlatego, że za późno się obudziłeś. :spie:

pietrek_g napisał/a:
A skoro spoty odbywają się aż tak bardzo regularnie to jaki problem napisać gdzie i o której, a podjade np. do Gdyni. Widzisz tu jakiś problem bo ja żadnego.

A czy którykolwiek z zaproponowanych w tym temacie dat i propozycji spotkała się z Twoją aprobatą ?? nieeee.

Dziekujee za uwagę, nie będę tworzyć tzw off topic, bo mnie AND pogoni ;]
A tego bym nie przeżyła.
Tyle w temacie. :tancze:

pietrek_g - Wto 26 Lip, 2011

katarzyna napisał/a:
A czy którykolwiek z zaproponowanych w tym temacie dat i propozycji spotkała się z Twoją aprobatą nieeee.

Poczytaj dokładnie archiwum spotów i wtedy się wypowiadaj w tej kwestii.

Amen!!

pietrek_g napisał/a:
katarzyna napisał/a:
A czy którykolwiek z zaproponowanych w tym temacie dat i propozycji spotkała się z Twoją aprobatą nieeee.

Poczytaj dokładnie archiwum spotów i wtedy się wypowiadaj w tej kwestii.

Amen!!

Ludzie trzymcie mnie :wink:
Na chęciach to u Ciebie się kończy. :wink:

;D Nie muszę czytać, bo wiem jak jest. Pozatym nie jest to dla mnie na tyle ważne.
A Ty myśl nad tym co i jak piszesz, a wtedy płacz, że nie ma spotów w 3mieście :razz: i zastanów się czemu Ciebie omijają.
off topic. :cool:
Masz coś konstruktywnego i merytorycznego do zaproponowania ?? daty ?? sugestie ?? ciekawe miejsca dla Skodziarzy ??
jak nie do nie zaśmiecaj !! bo to już jest naprawdę nudne. :'(

Pollo - Wto 26 Lip, 2011

No, toście poszaleli sobie troszeńkę, a teraz kierując rozmowę na właściwe tory przypominam pierwszy post tego tematu:

propozycja:

28 sierpnia - niedziela

no i wspólny powrót.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich chętnych.

SKODZIK 100 - Wto 26 Lip, 2011

Pollo napisał/a:
No, toście poszaleli sobie troszeńkę, a teraz kierując rozmowę na właściwe tory przypominam pierwszy post tego tematu:

propozycja:

28 sierpnia - niedziela

no i wspólny powrót.

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich chętnych.

Na mnie możesz na pewno liczyć :zdrowie:

katarzyna - Sro 27 Lip, 2011

I na mnie także :mrgreen: :wink: :wink:
bobro - Sro 27 Lip, 2011

wypadało by odpalić jak co dzień skodzine i pojechać jestem ZA
pietrek_g - Czw 28 Lip, 2011

Pollo napisał/a:
No, toście poszaleli sobie troszeńkę,

Żeby była jasność do Ciebie nie mam żadnych pretensji.

katarzyna - Czw 28 Lip, 2011

pietrek_g napisał/a:
Pollo napisał/a:
No, toście poszaleli sobie troszeńkę,

Żeby była jasność do Ciebie nie mam żadnych pretensji.

Jeszcze by tego brakowało :lol2: .

Kto jeszcze chętny na spot 28.08 ?? został miesiąc :tancze: :tuptup:

Wuja - Pią 29 Lip, 2011

Ja jestem zwarty i gotowy ;D
piszczek - Pią 29 Lip, 2011

kurde. druga zmiana w robocie.a potem urlop :)
pietrek_g - Pią 29 Lip, 2011

katarzyna napisał/a:
Jeszcze by tego brakowało

Tej pani już podziękujemy. Nikt Cię o opinię nie pytał więc skończ się wpier......lać między wódkę, a zakąskę!!! Dorabiasz na etacie adwokata Pollo czy jak?

bobro - Sob 30 Lip, 2011

Pietrek trochę kultury osobistej jeśli ją posiadasz.
To jedno, a podziękować możemy tobie za tworzenie zamieszania, jakoś inni dali rade się spotkać, wódki napić itp.
To nie nasza wina, że nie potrafisz za w czasu zadzwonić i umówić się z odpowiednią osobą.
A jeśli tak ci zależy na spocie to parkingów koło gdańska masz dużo, znając życie nie jedną skodę znajdziesz możesz sobie z nią fotki zrobić i udowodnić nam że można samemu.
Ja natomiast mówię wszem i wobec, że w realu poznać cie nie chce mieć przyjemności za sam stosunek do kobiet .
Coś mi się wydaje że ty po prostu nie jesteś MEEEENNNN.
:mrgreen:

pietrek_g - Nie 31 Lip, 2011

bobro napisał/a:
Pietrek trochę kultury osobistej jeśli ją posiadasz.

bobro, kultury to mi na pewno nie brakuje. Zapewniam.

bobro napisał/a:
jakoś inni dali rade się spotkać, wódki napić itp

Co było minęło nie będę wspominał i każdemu oddzielnie opowiadał co i jak więc nie wiem po co katarzyna wyciągnęła coś z kontekstu i zaczeła robić aluzję i wywody dlatego mnie trochę wkurzyła stad to zamieszanie.

bobro napisał/a:
Ja natomiast mówię wszem i wobec, że w realu poznać cie nie chce mieć przyjemności za sam stosunek do kobiet

Nikomu nie karze się lubić. Kto mnie już zna to wie jaki jestem i jaki mam stosunek do kobiet.

bobro napisał/a:
Coś mi się wydaje że ty po prostu nie jesteś MEEEENNNN.

Pozostawię bez komentarza. :mad:

Też mi się odechciewa spota z wami. :< No ale cóż takie życie.

katarzyna - Nie 31 Lip, 2011

piszczek napisał/a:

A może byś spróbował się zamienić ? ;D :zdrowie: :tancze: :tuptup:

Z racji tego, że moja miłość do Skody nie zna granic, ja się nie zrażam.
Trudno wyczuć stosunek do kobiet przez posty, więc proponuje zamiast pisać, to prościej będzie okazać w realu :spoko:

Jak mamy Cię znać, jak Cię ani razu nie widzieliśmy znamy Ciebie z postów, głównie pytających...
Pojaw się wkońcu na spocie i daj siebie poznać.

Aluzje i wywody nie są w moim stylu, , ale pewne rzeczy wyglądają z boku inaczej niż się Tobie wydaje.
Jeśli Cię wkurzam to napisz na priv jestem otwarta na konstruktywną krytykę.
Nie rób z tego tematu pudelka.

Skoro jest tak jak mówisz i kultury Ci nie brakuje i wcale nie jesteś taki... to udowodnij, ja Ciebie chętnie poznam.
Wykropkowanych tekstów nie mam w zamiarze komentowac, bo nie przywykłam do takiego słownictwa i na co dzień nie używam.

Pokarz nam, że jesteś fajny i przyjedż na zlot 28.08

bobro - Sro 03 Sie, 2011

Pollo kiedy się doczekamy zdjęć z spotów ?? :tuptup:
katarzyna - Czw 04 Sie, 2011

bobro napisał/a:
Pollo kiedy się doczekamy zdjęć z spotów ?? :tuptup:

Proście, a będziecie prości :lol2: , właśnie kiedy !!

piszczek - Czw 04 Sie, 2011

katarzyna napisał/a:
piszczek napisał/a:

A może byś spróbował się zamienić ? ;D :zdrowie: :tancze: :tuptup:

jak już to musiałbym miec dzien wolny. cięzka sprawa. nie obiecuje że będę

wejher - Pon 08 Sie, 2011

Ja do Lęborka wpadnę na pewno-o ile się odbędzie
mcgan - Wto 09 Sie, 2011

Czyli rozumiem, że Lębork 28.08, tak? Postaram się zjawić!
katarzyna - Czw 11 Sie, 2011

mcgan napisał/a:
Czyli rozumiem, że Lębork 28.08, tak? Postaram się zjawić!

:wink: Dokładnie tak, zapraszamy serdecznie Wszystkich!!! :tuptup: :spoko:

pietrek_g - Czw 11 Sie, 2011

katarzyna, muszę przyznać że mnie przekonałaś w mailach i na 75% też się zjawię tylko jeszcze powiedz na którą? Wiadomo już coś?
katarzyna - Pią 12 Sie, 2011

pietrek_g napisał/a:
katarzyna, muszę przyznać że mnie przekonałaś w mailach i na 75% też się zjawię tylko jeszcze powiedz na którą? Wiadomo już coś?

Cieszy mnie to :wink: myślę, że ok 10.00 wyjazd z Gdyni, zaznaczam, że to jest jedynie moja propozycja co do godziny.
Niech każdy napiszę na którą mu pasuje.
Można by zrobić zbiórkę w Wejherowie :tuptup: :tancze: .

wejher - Pią 12 Sie, 2011

A co tak od rana już:) myślałem bardziej po południe i do wieczora:)
Ale mogę się dostosować od godziny 12:):)

katarzyna - Pią 12 Sie, 2011

wejher napisał/a:
A co tak od rana już:) myślałem bardziej po południe i do wieczora:)
Ale mogę się dostosować od godziny 12:):)

A bo co niektórzy to się doczekać nie mogą :tuptup: .
Ok, niech każdy piszę godzinę, to się Gdynia dostosuje do Wejherowa :tancze: .

bobro - Pią 12 Sie, 2011

Ja zaklepany mam dzionek cały czekam na konkrety ale sądzę że po 12 dobry czas będzie spotkać się na miejscu w Lęborku :mrgreen:
pietrek_g - Pią 12 Sie, 2011

Też mi się wydaje że tak koło 12 to byłby dobry czas.
pietrek_g - Sob 20 Sie, 2011

katarzyna, to o której wyjazd z Gdyni? Ktoś jeszcze się przyłącza? Polecimy kolumną do Wejherowa, a stamtąd do Lęborka? Ja miałem być z kumplem na dwie felki ale będe sam bo kumpel sprzedał felke i zastąpił ją Oplem Vectra.

piszczek napisał/a:

To Ty w niedzielę też pracujesz?

kubus - Sob 20 Sie, 2011

pietrek_g napisał/a:

piszczek napisał/a:

Ja muszę być codziennie w robocie o 7:30 i 16:45. Oczywiście tylko z tego powodu, że z całej kadry technicznej mam najbliżej na budowę.

katarzyna - Pon 22 Sie, 2011

kubus napisał/a:
pietrek_g napisał/a:

piszczek napisał/a:

Ja muszę być codziennie w robocie o 7:30 i 16:45. Oczywiście tylko z tego powodu, że z całej kadry technicznej mam najbliżej na budowę.

Kadra ma zawsze najgorzej :neutral:
:wink: no to nie pozostaje nic innego jak się przeprowadzić, chyba, że bardzo lubisz swoją prace, jak ja :wink:

W każdym razie co do 28.08 godz. 10.00 wyjazd z Gdyni pasuje?
Zbiórka pod Akademią Morską, chyba, że ktoś lepiej zaproponuje, bo ja debiutuje w roli organizatorki w tej chwili ;D

pietrek_g - Wto 23 Sie, 2011

Jak dla mnie pasuje.
katarzyna - Wto 23 Sie, 2011

Podaję także link miejsca spotu w lęborku dla zainteresowanych :szukaj:
http://www.lebork.pl/453.html
chodzi o parking widoczny na zdjęciach za rondem :tancze:

katarzyna napisał/a:
Zbiórka pod Akademią Morską

Powiedz mi jeszcze czy pod jakimś konkretnym wydziałem się spotykamy bo na Morskiej patrząc na mapach google jest kilka wydziałów w niewielkiej odległości od siebie. Pytam żeby nie krążyć i nie szukać bo nie za dobrze znam Gdynię. Chyba że zaczekam na was na końcu obwodnicy i przyłącze się do peletonu.

Przed głównym wejściem do AM tam jest parking. :ble:
Choć może faktycznie lepiej spotkać się np w Rumii na stacji BP obok Mc donalda, wtedy spokojnie zjedziesz z obwodowej i kierować się będziesz razem z Nami na wejherowo, choć nie wiadomo jak z korkami :neutral: najwyżej pojedziemy objazdem juz RAZEM.

katarzyna napisał/a:
Choć może faktycznie lepiej spotkać się np w Rumii na stacji BP obok Mc donalda,

katarzyna, To ja tam będę na was czekać ze swoją żółciutką felą. W razie czego to masz do mnie numer :telefon: więc będziemy w kontakcie.

olo786 - Wto 23 Sie, 2011

Witam.
Jeśli nic się nie zmieni u mnie w pracy to również bym się zjawił w Lęborku, potrzebował bym tylko info na którą planujecie przybycie na miejsce spotu. Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam, mam nadzieję, że do zobaczenia.

olo786 napisał/a:
Witam.
Jeśli nic się nie zmieni u mnie w pracy to również bym się zjawił w Lęborku, potrzebował bym tylko info na którą planujecie przybycie na miejsce spotu. Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam, mam nadzieję, że do zobaczenia.

Cieszę się z kolejnego chętnego na zlot :tancze:
Godzina 12.00 w Lęborku na parkingu w miejscu, które podałam w linku.
Serdecznie zapraszamy! :tuptup: :spoko:

pietrek_g - Czw 25 Sie, 2011

groszek, jedziesz na spota? Może już z Gdańska polecimy małą kolumną.
bobro - Czw 25 Sie, 2011

o widzę że aparat będzie trzeba zabrać skoro tylu chętnych się zjawi i kolejny raz potwierdzam swą obecność :spoko:
SKODZIK 100 - Czw 25 Sie, 2011

A ja mam dylemat czym pojechać :hmmm:
pietrek_g - Pią 26 Sie, 2011

SKODZIK 100 napisał/a:

Proponuję skodą :devil: :lol2:

katarzyna - Pią 26 Sie, 2011

pietrek_g napisał/a:
SKODZIK 100 napisał/a:

Proponuję skodą :devil: :lol2:

On innych nie ma :spoko: :mrgreen: zastanawia się, którą SKODĄ :tancze:
ja tam już wiem którą :tuptup: jadę Formanem :tancze:

wejher - Pią 26 Sie, 2011

Jakbym miał całe podwórko tak zawalone skodami gdzie nie spojrzeć to też nie wiedziałbym którą jechać :) chyba dobrze mieć po prostu jedną :)
bobro - Nie 28 Sie, 2011

Dziękuje wszystkim obecnym za miłą wycieczkę już niebawem mam nadzieje ujrzeć fotorelacje :P
wejher - Nie 28 Sie, 2011

Ja też dziękuje.Przy okazji objazdów dróg wiejskich okazało się,że w polsce jednak remontuje się drogi !

Ode mnie skromnie 2 zdjęcia

olo786 - Nie 28 Sie, 2011

Ja również dziękuję za mile spędzony czas i do następnego razu :D
pietrek_g - Nie 28 Sie, 2011

Ja też dziękuję wszystkim za miłą atmosferę.
SKODZIK 100 - Nie 28 Sie, 2011

Ja ze swej strony chciałbym podziękować Wszystkim za przybycie na spota i mile spędzony dzionek, a w szczególności członkom Fabia Club Polska którzy dołączyli do nas w Lęborku :zdrowie:
Mam nadzieje że to nie był jednorazowy spot i że przerodzi się to w cykliczne spotkania.
Ja ze swej strony mogę zagwarantować obecność na wszystkich spotach pod warunkiem że będą odbywały się w Niedzielę :spoko:

Dziękuję raz jeszcze wszystkim obecnym i do zobaczenia na następnym spocie :heej:

katarzyna - Nie 28 Sie, 2011

SKODZIK 100 napisał/a:
....a w szczególności członkom Fabia Club Polska którzy dołączyli do nas w Lęborku

Otóż to !! dzięki bardzo za obecność :spoko: i pokazanie nam autek :spoko:
Bardzo się cieszę, że udało nam się spotkać w takim gronie, dziękuje także Wszystkim obecnym za towarzystwo i atmosferę !! Dzionek jak najbardziej pozytywny.
Ja jestem pod wrażeniem frekwencji :tancze:
Ten spot jest dla nas rozgrzewką, a także przedsmakiem przed SO :zdrowie: , która odbędzie się już za tydzień :tuptup: :cool:
Dzięki bardzo !!
p.s Fotorelacja z mojej strony :yes:

groszek - Pon 29 Sie, 2011

pietrek_g napisał/a:
groszek, jedziesz na spota? Może już z Gdańska polecimy małą kolumną.

Groszek byl na Drodze Kaszubskiej wiec nie dalo sie pogodzic dwoch tematow w jednym czasie.

Pollo - Pon 29 Sie, 2011

Wszystkim obecnym spotowiczom gratuluję zbudowania tak genialnej atmosfery już w samym Lęborku :tuptup:
oraz (a może przede wszystkim) sprawienia super wrażenia pośród setek spacerowiczów w letniskowej Łebie :tancze:

W imieniu Skodovka-Club'u składam podziękowania za obecność zarówno stałej niezawodnej ekipie spotowej :zdrowie:
jak i skromnemu jednoosobowemu przedstawicielstwu naszego miasta wojewódzkiego :spoko:
Szczególne wyrazy uznania kieruję do przybyłych przedstawicieli FabiaClubu :tancze:

Wszystkich zainteresowanych zdjęciami ze spotu odsyłam do naszej nowej galerii:
http://forum.skodovka.pl/viewtopic.php?t=41489

pietrek_g - Wto 30 Sie, 2011

Pollo napisał/a:
skromnemu jednoosobowemu przedstawicielstwu naszego miasta wojewódzkiego

Mi również było bardzo miło was poznać i miło spędzać czas w waszym towarzystwie. Mam nadzieję, że dane mi będzie uczestniczyć w kolejnych.

baczek2lo - Nie 18 Wrz, 2011

Planowany jest jeszcze w tym sezonie jakiś spocik na pomorzu ?
groszek - Pon 19 Wrz, 2011

W ramach spotu zapraszam na rajd turystyczny po polnocnej czesci naszego regionu.

http://morski.org.pl/forum/viewtopic.php?t=2265

Start juz w niedziele 25.09.2011 o godzinie 9.tej.

Pollo - Pon 19 Wrz, 2011

baczek2lo napisał/a:
Planowany jest jeszcze w tym sezonie jakiś spocik na pomorzu ?

A cóż masz Waść na myśli pisząc 'sezon'?
Bo na pomorzu tegoroczny sezon trwa aż do sylwestra :))
Na pewno jeszcze jakieś spoty dojdą do skutku :spoko:

wilq - Pią 23 Wrz, 2011

Moze dzis (23.09.2011. jakis szybki spocik tak wieczorkiem ktos chętny pisać. Wieczorem to jest 20.00 np. w galerii pryzmorze
pietrek_g - Pią 23 Wrz, 2011

Koło 19 jestem umówiony koło reala na Przymorzu z kolegą baczek2lo jak ktoś chce to może się przyłączyć.
wilq - Sob 24 Wrz, 2011

to moze dzis o 20.00 spocik w galerii przymorze o 20.00.
baczek2lo - Nie 25 Wrz, 2011

Może znajdźmy jakis dogodny termin żeby spotkać się wieksza liczba skod? Z troche większym wyprzedzeniem żeby kazdy dal radę to ogarnac? :)
katarzyna - Czw 29 Wrz, 2011

baczek2lo, jestem jak najbardziej za :mrgreen: pasują mi weekendy nawet, bo mam ostatni semstr w szkole i jest bardzo spokojny.
Godziny wczesno popołudniowe, moja propozycja skwer w Gdyni.
Czekam na odzew Wejherowa :devil: tak jest spora ekipa :wink:

pietrek_g - Czw 29 Wrz, 2011

katarzyna napisał/a:
Godziny wczesno popołudniowe, moja propozycja skwer w Gdyni

Ja bardzo chętnie tylko kwestia kiedy. Bo jak druga połowa października to ja niestety odpadam gdyż będę wykańczał swoje nowe mieszkanko. :tancze:

baczek2lo - Sob 01 Paź, 2011

to moze 11 listopada?? xD wszyscy beda mieli na bank wolne ^^
pietrek_g - Sob 01 Paź, 2011

Czemu nie! Pozostaje tylko czekać na odzew ziomków oraz płci pięknej z Gdyni i Wejherowa.
groszek - Sob 01 Paź, 2011

baczek2lo napisał/a:

Jak znam skodziarzy to zapewne beda na paradzie niepodleglosci swoimi zabytkami...

SKODZIK 100 - Nie 02 Paź, 2011

groszek napisał/a:
baczek2lo napisał/a:

Jak znam skodziarzy to zapewne beda na paradzie niepodleglosci swoimi zabytkami...

albo na rundzie PPAiK swoimi rajdówkami ;D

pietrek_g - Nie 02 Paź, 2011

SKODZIK 100 napisał/a:
groszek napisał/a:
baczek2lo napisał/a:

albo na rundzie PPAiK swoimi rajdówkami ;D

Jakieś szczegóły panowie. Co, gdzie i jak to może wtedy się spotkamy.

groszek - Nie 02 Paź, 2011

Parada Niepodległości, jak zawsze Gdańsk, stare miasto, okolice szkoly łączności. Gdynia, ul. Świętojańska.
baczek2lo - Pon 03 Paź, 2011

To może wcześniej znajdzie się chwila na jakis spot?
baczek2lo - Pon 10 Paź, 2011

Temat spotu wisi... nikt nie wpadl na jakis dobry termin?
bobro - Czw 13 Paź, 2011

Ja niestety ale puki co nie mam zbytnio czasu na przyjemności związane z samochodem.Proponuje zapodać jakiś termin i miejsce oficjalnie i się na pewno ktoś znajdzie
pietrek_g - Sob 29 Paź, 2011

A wybiera się ktoś z was jutro na olditemrbazar czyli wystawę pojazdów zabytkowyh na MTG na Beniowskiego w Gdańsku?
groszek - Wto 01 Lis, 2011

Ekipa Automobilklubu Morskiego zorganizowała wystawę pojazdów zabytkowych w ramach Oldtimerbazar.

Relacja ze strony organizatora:
http://oldtimerbazar.pl/archives/6200

a także zdjęcia w galerii:
http://oldtimerbazar.pl/g...merbazar-gdansk

i jeden z promocyjnych filmów:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded

bobro - Nie 06 Lis, 2011
Temat postu: Przejazd ku czci żołnierzy i dowódców powstania. 13.11.2011
Jest zamysł na spacer kończący sezon spotkań miłośników 4 kółek
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na przejazd grupą w słusznym celu integracji oraz przypomnienia sobie wydarzeń historycznych.

http://morski.org.pl/forum/viewtopic.php?t=2326

Pollo - Czw 10 Lis, 2011

Polecam wszystkim pomorskim Skodovkowiczom powyższy moto-spacer :spoko:
Pollo - Pon 26 Gru, 2011

Hejka
Jest plan na szybkiego spota po_Świąteczno-przed_Sylwestrowego.
Termin wypada w nadchodzący czwartek tj 29.XII
Miejsce: Gdynia Plac pod Oceanarium
Dzień dla niektórych pracujący więc godz 19sta

Teo - Wto 27 Gru, 2011

Miejsce? Wpaść, mogę podjechać :-D
katarzyna - Czw 29 Gru, 2011

Termin wypada w nadchodzący czwartek tj 29.XII
Miejsce: Gdynia Plac pod Oceanarium :tuptup:
Dzień dla niektórych pracujący więc godz 19sta :tancze:

Pollo - Pią 30 Gru, 2011

Dzięki wszystkim obecnym za dobrą zabawe i jak zwykle sporo sporo śmiechu :tancze: :spoko:
Teo - Pią 30 Gru, 2011

Również dzięki za miłe słowa o mojej Skodzinie, mam nadzieję, że nie długo drugi spot :devil:
pietrek_g - Sob 31 Gru, 2011

Ja rowniez dziekuje za mile spotkanie. Jeszcze raz dzieki wielki dla Kasi i Grzeska za kalendarz. Do nastepnego razu.
mati509 - Nie 15 Sty, 2012

Witam,
Mam taką propozycje może jakis zimowy spocik

Teo - Nie 15 Sty, 2012

Można się zgadać co kiedy i jak :]
pietrek_g - Nie 15 Sty, 2012

Też jestem za. Możnaby było dogadać jakiś termin i miejsce.
Teo - Nie 15 Sty, 2012

Ten tydzień mam pracę od 14 do 22, także wieczorne pory to tylko BARDZO wieczorne ;/ /
katarzyna - Pon 16 Sty, 2012

Przyszły tydzień proponuję :wink: 22.01.2012 godzina 12.00 Skwer Kościuszki.
Pasuje?

Teo - Pon 16 Sty, 2012

Dam dopiero odp. w piątek :/ /
mati509 - Pon 16 Sty, 2012

Ten 22 może być ale może tak 14 :)
katarzyna - Pon 16 Sty, 2012

Dobra 22.01.-14.00 na skwerku :mrgreen:
Teo - Wto 17 Sty, 2012

Oooo 22.01 mi pasuję, nawet ta godzinka też ;-) do zobaczenia ;-)
pietrek_g - Wto 17 Sty, 2012

Mi również pasuje. Napewno się pojawię. Do zobaczenia.

P.S. Powiadomcie wcześniej Wejhera i Skodzika żeby ruszyli swoje zabytki i wyprowadzili je na spacer.

katarzyna - Wto 17 Sty, 2012

pietrek_g napisał/a:
Mi również pasuje. Napewno się pojawię. Do zobaczenia.

P.S. Powiadomcie wcześniej Wejhera i Skodzika żeby ruszyli swoje zabytki i wyprowadzili je na spacer.

Cieszymy się :mrgreen:

Ciekawe jak Ci wyjdzie zrywanie kapcia na śniegu :devil: to już tradycja :razz:

Poinformowani :spoko:
Wejher swojej Garde nie ruszy na pewno, także odpada to od razu mówię.
Skodzik100 będzie, ale nie wiem którą :wink:

SKODZIK 100 - Wto 17 Sty, 2012

katarzyna napisał/a:
Skodzik100 będzie, ale nie wiem którą
ja też nie wiem jaką wytargać
katarzyna - Sro 18 Sty, 2012

SKODZIK 100 napisał/a:
katarzyna napisał/a:
Skodzik100 będzie, ale nie wiem którą
ja też nie wiem jaką wytargać

No jak którą !! tą w jedynym słusznym kolorze :lol2: :wink:

pietrek_g - Sro 18 Sty, 2012

katarzyna napisał/a:
Ciekawe jak Ci wyjdzie zrywanie kapcia na śniegu

Zawsze można trochę "odśnieżyć" skwer kościuszki. :razz: :devil: :mrgreen:

katarzyna napisał/a:
to już tradycja

To czas ją zakończyć.

P.S. Być może uda mi się namówić żonę aby ze mną przyjechała. Więc tym razem nie będzie palenia gumy.

katarzyna - Sro 18 Sty, 2012

pietrek_g napisał/a:
katarzyna napisał/a:
Ciekawe jak Ci wyjdzie zrywanie kapcia na śniegu

Zawsze można trochę "odśnieżyć" skwer kościuszki. :razz: :devil: :mrgreen:

katarzyna napisał/a:
to już tradycja

To czas ją zakończyć.

P.S. Być może uda mi się namówić żonę aby ze mną przyjechała. Więc tym razem nie będzie palenia gumy.

Brawo :spoko: czekamy zatem na Was :wink:

Pollo - Sro 18 Sty, 2012

pietrek_g napisał/a:
...tym razem nie będzie palenia gumy.

Łee...czyli odpada główna atrakcja :devil:

Skodzik - u Ciebie wybór jest tym razem akurat prosty - albo kolor śnieżny albo słoneczny :tancze:

Mam coś przeczucie, że Wejher przywiezie swoją Garde tyle, że tą z napędem na 4 łapy :wink:

mati509 - Sro 18 Sty, 2012

Ja swoją dziewczyne też wezme i mam nadzieje że uda mi się namówić jeszcze jednego kumpla ze skodą.
Pollo - Czw 19 Sty, 2012

mati509 napisał/a:
Ja swoją dziewczyne też wezme...

Bierz, bierz! Dawno Was nie było, a im nas więcej tym cieplej :mrgreen:
Zapraszamy :tancze:

pietrek_g - Czw 19 Sty, 2012

Pollo napisał/a:
Łee...czyli odpada główna atrakcja

Niestety ale odpada.

Teo - Czw 19 Sty, 2012

Muszę Was zmartwić - wczoraj byłem na skwerku, ANI GRAMA ŚNIEGU!!!! nawet na śliskiej ręczny poleciał i moja Favo się trzyma :( piękną wiosnę mamy tej zimy :(
katarzyna - Pią 20 Sty, 2012

Wejhera Garda wersja Black line haha :lol2:
katarzyna - Pon 23 Sty, 2012

Dziękujemy bardzo tym co byli i nie zawiedli
:spoko:

Teo - Pon 23 Sty, 2012

;)
pietrek_g - Pon 23 Sty, 2012

katarzyna, postaram się pojawiać na każdym następnym spocie.
katarzyna - Wto 24 Sty, 2012

Bardzo mnie to cieszy, na pewno jeszcze nie raz się spotkamy Naszymi Skodami ;D

Myślę, że kolejne skodovkowe spotkanie możemy zaplanować na połowę marca ( wtedy na pewno przyjadę formanem ) :tuptup: , :wink:

Teo - Wto 24 Sty, 2012

PROTEST PRZECIWKO CEN PALIW:
Gdynia:
Zbiórka: 28.01 godz 12:00 TESCO ul. Nowowiczlińska Przy sklepie zoologicznym! Przejazd przez miasto i powrót obwodnicą.

Kto chce niech wpada, mnie tam znajdziecie ;)

pietrek_g - Wto 21 Lut, 2012

Słuchajcie a może by tak zorganizować w marcu jakieś takie małe regionalne pożegnanie zimy wraz z topieniem marzanny? Coś na wzór kolegów i koleżanek z mazowieckiego.
Teo - Wto 21 Lut, 2012

Czemu by nie :-P tylko kto zapłaci karę, za tę topienie marzanny? :devil:
pietrek_g - Sro 22 Lut, 2012

Teo napisał/a:
tylko kto zapłaci karę, za tę topienie marzanny?

Dlatego trza byłoby to zrobic gdzies bardziej na uboczu. Chociaż myślę że i policja i sm przymknęły by na to oko.

pietrek_g - Czw 22 Mar, 2012

I jakoś tak cisza u nas z tym spotem który proponowała katarzyna w marcu. Wiosna przyszła, marzec powoli dobiega końca, a o spocie cicho. Mam nadzieję że latem się coś ruszy.
katarzyna - Czw 22 Mar, 2012

pietrek_g napisał/a:
I jakoś tak cisza u nas z tym spotem który proponowała katarzyna w marcu. Wiosna przyszła, marzec powoli dobiega końca, a o spocie cicho. Mam nadzieję że latem się coś ruszy.

Katarzynie z głowy wyleciało :lol2: , ale dobra można by faktycznie coś zorganizować.
Proponuję w tą niedzielę tj.25.03.2012 godzina 14.00 na Skwerku oczywiście :tancze:
Ok 16.00 planujemy wycieczkę do Lęborka w większym gronie, jeśli macie ochotę to serdecznie zapraszamy. :spoko:
Proszę się wpisywać kto chętny :ble:

pietrek_g - Czw 22 Mar, 2012

Droga Kasiu, wybaczamy ale to juz ten wiek sie zbliza ze skleroza nas wszystkich powoli dopada. Coz poradzisz, takie czasy. No to ja w Gdyni sie pojawie ale niestety mnie dopada ostatnio rowniez kryzys finansowy i paliwowy wiec z Leborka tym razem nici. :( Nastepnym razem moze sie uda bo poki co to coraz mniej paliwa w zbiorniku i kasy w portfelu.
Teo - Pią 23 Mar, 2012

katarzyna, na skwerku będę lecz co do lęborka nie wiem. Jutro naprawiam favo, mam nadzieję że się uda bez problemowo.

pietrek_g, zawsze ktoś może zabrać pasażerów :) skoda to nie tylko 2 osobowe auta :D

katarzyna - Pią 23 Mar, 2012

Super cieszę się, że można liczyć na stary sprawdzony skład pomorza :spoko:
do zobaczonka :tuptup:

pietrek_g - Pią 23 Mar, 2012

Teo zgadza sie tylko ze ja bede jechal jeszcze do rodzicow na drugi koniec Gdanska kola na letnie przelozyc wiec i z czasem bedzie krucho. Ale na skwerku sie pojawie.
SKODZIK 100 - Pią 23 Mar, 2012

no to do zobaczenia w niedzielę,:spoko: pewnie klasykiem, tylko którym :hmmm:
pietrek_g - Sob 24 Mar, 2012

SKODZIK 100, U Ciebie to jest odwieczny problem którą skodziankę wyprowadzić na spacer. :mrgreen:
Teo - Nie 25 Mar, 2012

Nie będzie mnie dziś. Skrzynia siadła na amen.
pietrek_g - Nie 25 Mar, 2012

Dzięki wszystkim obecnym za kolejne miłe spotkanie.
Teo - Nie 25 Mar, 2012

Również dziękuję za spotkanko ;) mam nadzieję, że następnym razem przyjadę własnym autem :razz:
katarzyna - Pon 26 Mar, 2012

Teo napisał/a:
Również dziękuję za spotkanko ;) mam nadzieję, że następnym razem przyjadę własnym autem :razz:

No, ale co się przejechałeś to Twoje.
Ja również dziękuje Wam bardzo, że byliście.

Pollo - Pon 26 Mar, 2012

Podziękowania wszystkim obecnym za osobiste stawiennictwo.
Tylko następnym razem przywieźcie ze sobą więcej słońca :spoko:
Teo miło było Cię gościć

pietrek_g - Nie 13 Maj, 2012

Kasia, Grzesiek kiedy teraz jakis spot? Moze warto byloby ustalic jakis dogodny termin i miejsce na regularne spoty? Np. ktoras sobota badz niedziela w miesiacu?
katarzyna - Nie 20 Maj, 2012

Ja jestem za, spot proponujemy na czerwiec- może być pierwszy wolny weekend :wink:
pietrek_g - Wto 22 Maj, 2012

To ja proponuję może sobota 2 czerwca godz.14 tam gdzie zwykle? Czy może lepiej w długi weekend?
baczek2lo - Wto 22 Maj, 2012

Mi pasuje 2 czerwca ale prosiłbym godziny bardziej wieczorne bo mam zajęcia na uczelni a chciałbym w końcu Was poznać ;]
katarzyna - Wto 22 Maj, 2012

baczek2lo napisał/a:
Mi pasuje 2 czerwca ale prosiłbym godziny bardziej wieczorne bo mam zajęcia na uczelni a chciałbym w końcu Was poznać ;]

Bardzo nam miło, od której godziny by Tobie pasowało? to się umówimy na konkretną godzinę :spoko:

baczek2lo - Wto 22 Maj, 2012

zajęcia mam do 18 i potrzebuje w sumie tylko tyle czasu zeby dojechac na skwer;]
groszek - Wto 22 Maj, 2012

02.06 to Drive It Day...
Zapewne na Skwerze cos sie w tym temacie dzialo...

adinet - Wto 22 Maj, 2012

W okolicach tego terminu na pewno pojawię się w Gdyni z okazji BALTOPSu, ale nie wiem jeszcze czy będzie to 2 czerwca...

Z kolei w najbliższą sobotę (26.05) i tą 9 czerwca na pewno będę w Gdańsku Żabiance, bo w te dni mam akurat seminarium, a z Żabianki do Gdyni niedaleko...

Niemniej liczę, że uda mi się w końcu przyjechać na spocik ;D

katarzyna - Sro 23 Maj, 2012

adinet, zapraszamy.
I trzeba przemyśleć czy skoro na Skwerze coś tam się będzie działo to czy chcemy się tam pachać :wink: i czy znajdzie się tam miejsce :ble:
Mi cieżko samej decydować, może napiszcie jakie terminy
Wam pasują to wtedy wypracujemy dogodną datę.

pietrek_g - Sro 23 Maj, 2012

To może miejsce po prostu zmienimy? Faktycznie jak na skwerze będzie jakaś impreza to może inne miejsce. Ja niestety 26 maja nie mogę niestety bo mam komunie u siostrzeńca. Ale każdy inny termin w weekend jak najbardziej. A może wpadniecie do mnie na dzielnice. Jakieś 2km od mojego domu jest jezioro przy którym można zrobić grilla, a przynajmniej spokojnie posiedzieć i pogadać. Albo mozna spotkac sie powiedzmy kolo Ergo Areny na Zabiance.
Teo - Sro 23 Maj, 2012

pietrek_g, jestem za, moim ulepem stanę dalej by nie psuć widoku :D

Pasuje mi w sumie każdy termin i każda godzina, dostosuję się :)
W sumie i też każde miejsce (tylko bez przesady, max do 100km :P )

katarzyna - Czw 24 Maj, 2012

Teo, ejj nie przesadzaj ładnie się prezentuje jak na Opla :mrgreen:
A może nad rzeczką w Wejherowie :ble: ja Gdańska za bardzo nie lubię, sorry :neutral: , ale nie wiem jak reszta, jak się będę widzieć z innymi to rzucę tematem i ustalimy, wtedy dam znać.

Teo - Czw 24 Maj, 2012

katarzyna, ja Ci ostatnio macham u Was na podwórku, a Ty nic... nawijasz przez komórke!!!

Wejherowo też może być - fajna prosta trasa :)

katarzyna - Czw 24 Maj, 2012

Teo, no sorry Cię bardzo, ale jakoś nie spodziewałam się Ciebie na naszym podwórku w oplu na łódzkich blachach.
Nie mniej muszę się usprawiedliwić, że po przejechaniu kilkunastu metrów dzwonię do Pollo i mówię " Ty, w tym Oplu nie Teo był przypadkiem? " :lol2: a on, no ja do Marnina007 mówiłem " Ty, patrz ten gość to całkiem jak Teo wyglądał " hahaha !!
Dodam, że miałam zestaw słuchawkowy :spoko: :mrgreen: i, że ogólnie to jestem gaduła :telefon:

Teo - Czw 24 Maj, 2012

katarzyna, taaaaaak gaduła, jak na ostatnim spocie? :D
Też nie wiedziałem, że tam mieszkacie dopóki nie zauważyłem Waszej Favki z okna :)

No ludziska, czerwiec za parę dni, ogłaszać się gdzie i kto i kiedy może :D

katarzyna - Pią 25 Maj, 2012

Teo napisał/a:
katarzyna, taaaaaak gaduła, jak na ostatnim spocie? :D
Też nie wiedziałem, że tam mieszkacie dopóki nie zauważyłem Waszej Favki z okna :)

No ludziska, czerwiec za parę dni, ogłaszać się gdzie i kto i kiedy może :D

Ojj tam :wink: każdy ma gorszy dzień, poza tym nie chciałam przestraszyć, bo byście już nie przyjeźdzali :lol2: .
Czasem to nawet dwie stoją :mrgreen: .

pietrek_g - Pią 25 Maj, 2012

To ja pisze ze mi odpowiada termin 2.06 badz caly dlugi weekend co do miejsca i godziny sie dostosuje. Bede pewnie sam chyba ze moja malzonke wypuszcza ze szpitala ale nie wiem czy bedzie chciala jechac.
Teo - Pią 25 Maj, 2012

pietrek_g, doszły mnie słuchy, że jak jesteś sam to dzieją się różne fajne rzeczy :mrgreen:
katarzyna - Pią 25 Maj, 2012

pietrek_g napisał/a:
To ja pisze ze mi odpowiada termin 2.06 badz caly dlugi weekend co do miejsca i godziny sie dostosuje. Bede pewnie sam chyba ze moja malzonke wypuszcza ze szpitala ale nie wiem czy bedzie chciala jechac.

A czy Wy już w trójkę jesteście?
;D

adinet - Pią 25 Maj, 2012

Dziś podali, że okręty uczestniczące w BALTOPSie będzie można zwiedzać w niedzielę 3 czerwca, więc tego dnia będę w Gdyni na 100%
Tak więc w moim przypadku 2 czerwca raczej odpada...
9 czerwca natomiast pozostaje nadal aktualne :razz:

pietrek_g - Pią 25 Maj, 2012

katarzyna napisał/a:
A czy Wy już w trójkę jesteście?

Jeszcze niestety nie, ale ze względu na problem małowodzia moja małżonka co dwa tygodnie musi stawiać się w szpitalu. I za każdym razem lekarka mówi że to albo na 3 dni albo do końca. Generalnie lekarze chcą dociągnąć do 36 tygodnia ciąży (obecnie leci 32 tydzień) i prawdopodobnie będzie cesarka. Także jestem rozdarty pomiędzy domem, a szpitalem. Ale na szczęście tak jak pisałem w smsie będę miał córeczkę na 90%, a niemowlę rozwija się póki co prawidłowo i dokucza mamusi. :mrgreen:

Teo napisał/a:
pietrek_g, doszły mnie słuchy, że jak jesteś sam to dzieją się różne fajne rzeczy

A o jakich fajnych rzeczach słyszałeś? :wink: Bo nie wiem co masz na myśli. :razz:

P.S. Mam nadzieję że zdarzę pomalować moją biedronkę do czasu spotu bo obecnie wziąłem się za usuwanie rudej i felka wygląda jak żółta biedronka. ;')

Teo - Sob 26 Maj, 2012

pietrek_g, zdążysz zdążysz, dobre piwo i ogarniesz to szybciutko :D
pietrek_g - Sob 26 Maj, 2012

Teo, po piwie to napewno nie zdąrze bo muszę jeszcze dorobić lakier do mojej żółtej i do magic'a i obydwa polakierować. A do tego znaleźć najlepiej bezwietrzny dzień do lakierowania. Poza tym od piwa rośnie brzuch :mrgreen: , a więc jeszcze bardziej się rozleniwie. Ale za to dobrym whisky nigdy nie pogardzę. Ale to już po skończonej robocie.
Teo - Sob 26 Maj, 2012

pietrek_g, hmm... wiesz co dobre.

Co do dorobienia lakieru, znam miejsce na zaspie co kolor z wlewu paliwa dorabiają chyba w 5-6h. Cena za 400ml 47zł? coś takiego. Dzień byle byłby słoneczny i bez deszczu, wiatr da się walczyć, tylko nerwy puszczają (stąd te piwko:P)

pietrek_g - Nie 27 Maj, 2012

Teo napisał/a:
znam miejsce na zaspie co kolor z wlewu paliwa dorabiają chyba w 5-6h. Cena za 400ml 47zł?

Podaj adres. Bo ja mam sklep w brzeźnie na pętli tramwajowej i na hallera a tam za 500ml wołają 50zł ale do odbioru na drugi dzień.

P.S. katarzyna powiadomcie Adriana (wejher) niech wyprowadzi na spacer nie tylko tą czteronapędową garde. Z kolei Robert pewnie jak zwykle zaraz będzie miał problem którą skodziankę ruszyć na spot. :wink:

wejher - Nie 27 Maj, 2012

Wejher juz dawno gardą śmiga.Co do spotu nie wiem jak z czasem.U mnie bardzo różnie,szczególnie jeśli chodzi o wekendy,natomiast jestem za tym żeby spot zrobić w Wejherowie lub okolicach-nie lubię jeździć w trójmiasto -też mi przyjemność męczyć skodę w korkach.
Miejsc w Wejherowie jest wystarczająco dużo,choćby parking w parku miejskim przed pałacem.

Piotr- Nie zgadzam się z tobą ,że od piwa rośnie brzuch..... :cool:
Brzuch rośnie od żarcia,które się wpier.....ala do piwa:)

adinet - Nie 27 Maj, 2012

wejher napisał/a:
natomiast jestem za tym żeby spot zrobić w Wejherowie lub okolicach-nie lubię jeździć w trójmiasto -też mi przyjemność męczyć skodę w korkach.

Z kolei dla mnie trochę daleko... Jak będę na uczelni (Żabianka), to do Gdyni mogę jeszcze dojechać, ale do Wejherowa, to jeszcze dodatkowe 25 kilosów :neutral:
wejher napisał/a:

Miejsc w Wejherowie jest wystarczająco dużo,choćby parking w parku miejskim przed pałacem.

W Tczewie też... :devil:

Teo - Nie 27 Maj, 2012

pietrek_g, to jest nie daleko tego kościoła, wjeżdżasz w ulicę aleja Jana Pawła II i skręcasz bodajże w pierwsze prawo w ulicę dywizjonu 303. Po lewej stronie będziesz miał sklepik i na pewno zauważysz szyldy typu "farby lakiery" itp itd, możesz pojechać zapytać. Jak ja dorabiałem lakier do corsy to zawiozłem im wlew o 10 a o 15 miałem odbiór, 47,5zł 400ml szprej, płatna kasa z góry. Telefonu do nich nie mam, ale na pewno trafisz:

wejher - Nie 27 Maj, 2012

Adient- W jednym hobby ciężko się nam spotkać od kilku ładnych lat, a co tu dopiero planować spotkanie na drugie hobby:)Ale myślę coś na pewno w końcu z tego wyjdzie
pietrek_g - Nie 27 Maj, 2012

wejher napisał/a:
nie lubię jeździć w trójmiasto -też mi przyjemność męczyć skodę w korkach.

Ale ja mieszkam przy samej obwodnicy (osowa) więc nie ma mowy o korkach.

adinet, zgadza się. W Tczewie też jest kilka fajnych miejsc na spota np. bulwar nad wisłą ale kiedy większość jest z Gdyni lub Wejherowa to może być ciężko wszystkich ściągać tyle kilometrów. Myślę że te dodatkowe 50-60km już Cię nie zbawi żeby podjechać do Wejherowa z Gdyni. Później wracając wpadasz na obwodnicę i chwila moment jesteś w Łęgowie, a tam autostradą albo DK 1 do Tczewa.

Teo, To coś mi świta. Kiedyś tam coś takiego widziałem chyba tylko nie wiem czy on tam jeszcze jest. Ale podjadę i zobaczę.

adinet - Nie 27 Maj, 2012

wejher napisał/a:
Adient- W jednym hobby ciężko się nam spotkać od kilku ładnych lat, a co tu dopiero planować spotkanie na drugie hobby:)Ale myślę coś na pewno w końcu z tego wyjdzie

Na spotkanie w ZLK to można pociągiem - na spota Skodovki już nie bardzo :wink:
Swoją drogą trzeba się raz wybrać na węglówkę w starym składzie. Teraz jest tam ruch jak w Paryżu na wsi; ostatnio nawet jakiś eszelon poszedł... :cool:

pietrek_g napisał/a:
(...) kiedy większość jest z Gdyni lub Wejherowa to może być ciężko wszystkich ściągać tyle kilometrów...

To o Tczewie to był raczej sarkazm :wink:
Osowa mi jak najbardziej pasuje i myślę, że wejher też się ze mną zgodzi :mrgreen:

pietrek_g - Pon 28 Maj, 2012

Ja się dostosuję do miejsca. Osowa to była tylko propozycja. Jeśli się nie spodoba to się nie pogniewam. Tylko wypadałoby się w miarę szybko zdecydować na miesce bo obydwa terminy się zbliżają wielkimi krokami.
SKODZIK 100 - Pon 28 Maj, 2012

pietrek_g napisał/a:
Z kolei Robert pewnie jak zwykle zaraz będzie miał problem którą skodziankę ruszyć na spot.

No nie jest tak źle, będzie favo, pewnie fela, garda, więc brakuje tylko :mrgreen: BABCI(100s) i tym zawitam w pełnej krasie :tancze:

Teo - Wto 29 Maj, 2012

pietrek_g, i jak z lakierem? gucio?

SKODZIK 100, dla odmiany rajdówką przyjedź :D

pietrek_g - Wto 29 Maj, 2012

Teo, lakier mam dorobiony. Tam gdzie pisales mi dorobili ale teraz wolaja 54 zl/puszke w spray'u 400ml. Okazalo sie ze fela magic (grafitowa) to metalik i do tego perla ale cena ta sama. Do zoltej tez mi dorobili. Teraz tylko jakis bezwietrzny dzien i sie zabiore za robote.
katarzyna - Sro 30 Maj, 2012

Bardzo się cieszę, że temat się ożywił :wink: i są chętni na wspólny zlot skodzinkami.
Co do miejsca to ja proponuję Polankę Redłowską, myślę, że miejsce fajne na zlot, a i z ustawieniem nie powinno być problemu.
Dzień 03.06.2012 godzina 11.00 wszystkim pasuje?
Pietrek_g dbaj o żonę i ją wspieraj,wszystko będzie ok :spoko: , powodzenia w modach, opowiesz więcej, jak się spotkamy.

Proszę się wpisywać :ble:

Ja zacznę:
1. katarzyna
2. pollo

Teo - Sro 30 Maj, 2012

1. katarzyna
2. pollo
3. Teo i brzydki Opel^^

baczek2lo - Sro 30 Maj, 2012

no mi nie pasuje... Prosiłem o godziny wieczorne :(
katarzyna - Sro 30 Maj, 2012

A jakie godziny Tobie pasują ?? , ja dałam tylko propozycję...
adinet - Sro 30 Maj, 2012

Ja 3.06 będę w Gdyni cały dzień, więc mi pasuje w zasadzie każda godzina :))
Tylko napiszcie gdzie jest ta Polanka Redłowska, bo jakoś nie kojarzę :co: To gdzieś w okolicach Bulwaru Nadmorskiego :?:

baczek2lo - Sro 30 Maj, 2012

O 18:15 kończę zajęcia więc pewnie do Gdynii wyrobiłbym się na 20...
pietrek_g - Sro 30 Maj, 2012

1. katarzyna
2. pollo
3. Teo
4. pietrek_g

Mi pasuje. Napewno się pojawię, jak moja małżonka się będzie czuła w miarę dobrze to może też ją namówię na przyjazd.

adinet - Sro 30 Maj, 2012

pietrek_g napisał/a:
1. katarzyna
2. pollo
3. Teo
4. pietrek_g

5. adinet
...się nie dopisałem :))

katarzyna - Czw 31 Maj, 2012

Ok, w porządku to może umówmy się na 19.00 na Polance Redłowskiej i zaczekamy na Naszego Klubowego kolegę.
Prosze o akcept godziny z Waszej strony, nam pasuję z racji tego, że mamy przewidziane na niedziele rodzinne spotkanie, a także atrakcje jakie przygotowało dla Nas miasto Gdynia, a do zapoznania z którymi Was zachęcam:
:szukaj:
http://www.baltops.mw.mil...hp?id=12&limes=

http://www.baltops.mw.mil.pl/plan.php

http://www.baltops.mw.mil.pl/film1.php

Teo - Czw 31 Maj, 2012

1. katarzyna
2. pollo
3. Teo
4. pietrek_g
5. adinet

Potwierdzam datę, godzinę i miejsce spotkania, że mi odpowiadają :)

adinet - Czw 31 Maj, 2012

19:00 pasuje, tylko napiszcie gdzie dokładnie Was szukać, żebym nie kręcił się na darmo. To jest ta "pętla" z parkingiem na końcu ul. Ejsmonta (tak pokazuje Google Maps) ?

P.S. Wcześniej też będę biegał po okrętach, więc może gdzieś na siebie wpadniemy :wink:

pietrek_g - Pią 01 Cze, 2012

To ja moze proponuje aby kasia, robert i kto jeszcze ma i bedzie zalozcie flagi klubowe na auta to wtedy moznaby wspolny przejazd ze skweru zrobic na polanke.
katarzyna - Pią 01 Cze, 2012

pietrek_g, bardzo dobry pomysł :mrgreen:
pietrek_g - Sob 02 Cze, 2012

To co? 18:30 czy 19 na skwerze? Myślę że najlepiej będzie jechać w grupie ze skweru bo nie wszyscy znają na tyle Gdynie aby dojechać bez problemów na polankę Redłowską (siebie też mam na myśli :mrgreen: ).

P.S. Myślałem że zdążę pomalować szkodnika przed spotem ale niestety pogoda popsuła mi dziś plany i będę łaciatkiem.

adinet - Sob 02 Cze, 2012

Nie martw się - ja chciałem dziś posprzątać i odkurzyć Favo, ale najpierw pół dnia lało, a potem nie było czasu. Wstyd tak jechać, ale co zrobić ;D

Mi też pasowałoby 18:30 i przejazd na Polankę w kolumnie, choć możliwe, że o tej godzinie to i na Skwerku będzie pusto. Nie wiem jak z imprezami towarzyszącymi, ale zwiedzanie okręcików kończy się bodajże o 16:00...

katarzyna - Sob 02 Cze, 2012

Ok :spoko: to ja też popieram 18.30 na Skwerku :wink:
Teo - Nie 03 Cze, 2012

Wczoraj czy przed wczoraj skwer był zamknięty, nie wiem jak dzisiaj. Lecz dobrze, będę 18:30 na skwerku, miał być ładny łoopel a będzie dupa przez ten deszcz!! agrrr
pietrek_g - Nie 03 Cze, 2012

To juz bedziemy sie zdzwaniac na miejscu w razie czego. Zawsze mozna sie umowic na parkingu za ch batory gdyby skwer byl zamkniety.
pietrek_g - Sro 13 Cze, 2012

Dobra ludziska. To tak jak rozmawialem z Pollo na ostatnim spocie propozycja kolejnego spota. Termin: 14 lub 15 lipca z uwagi na obecnosc naszego admina ( TalkAbout) w rejonie i chec jego uczestnictwa w spocie. Co do miejsca to czekam na wasze propozycje.
Teo - Sro 13 Cze, 2012

pietrek_g, skwer otwarty :P
adinet - Czw 14 Cze, 2012

Skwer pasuje; termin (zarówno 14 jak i 15) na razie też... Jakby coś się zmieniło - będę pisał :wink:
pietrek_g - Sob 16 Cze, 2012

Myślę że skwer byłby dobrym miejscem.
pietrek_g - Pią 29 Cze, 2012

To ja zaproponuje cos konkretnego: 14 lipca godz. 15:00, miejsce: Skwer Kosciuszki w Gdyni przy oceanarium .

Co wy na to?

1. pietrek_g
2. TalkAbout (mam nadzieje ze sie nie obrazi jak go wpisze na liste)
3. ...

SKODZIK 100 bede mial do Ciebie sprawe wiec mam nadzieje ze sie pojawisz tym razem.

Teo - Pią 29 Cze, 2012

1. pietrek_g
3. Teo (podjadę tam do Was pogadać troszku:P)
4.

adinet - Pią 29 Cze, 2012

1. pietrek_g
4. Adinet (chyba, że coś wypadnie w ostatniej chwili :razz: )
5.

katarzyna - Pią 29 Cze, 2012

adinet napisał/a:
1. pietrek_g
4. Adinet (chyba, że coś wypadnie w ostatniej chwili :razz: )
5.

3. Teo (+ brzydki Opel ?? :razz: ),

5. Katarzyna
6. Pollo

Teo - Pią 29 Cze, 2012

katarzyna, opel zostanie ze mną w tym roku :P więc stanę z boku ^^
pietrek_g - Pią 29 Cze, 2012

Nie jest wcale aż taki brzydki. Widziałem gorsze mimo że były sporo młodsze.
SKODZIK 100 - Pią 29 Cze, 2012

pietrek_g napisał/a:
To ja zaproponuje cos konkretnego: 14 lipca godz. 15:00, miejsce: Skwer Kosciuszki w Gdyni przy oceanarium .

Ja jak zwykle będę w pracy więc proponuje godz. 17-18, bo na ten czas to się wyrobię :)

pietrek_g - Sob 30 Cze, 2012

Ok. To niech bedzie godzina 17:00. Miejsce pozostaje bez zmian.
SKODZIK 100 - Nie 01 Lip, 2012

1. pietrek_g
4. Adinet (chyba, że coś wypadnie w ostatniej chwili )
5. Katarzyna
6. Pollo
7. SKODZIK 100

godz, 17 Skwer Kościuszki Gdynia

Teo - Wto 03 Lip, 2012

Pozwolę sobie zapytać, bo to będzie szybsze, a dokładnie GSMP Sopot. 6 lipca będzie przy realu w Gdyni park wraz z sędziami (bla bla bla) lecz 7 i 8 będą podjazdy treningowe i wyścigowe. Ktoś się wybiera? Ja będę na pewno! :D
groszek - Czw 05 Lip, 2012

SKODZIK 100 napisał/a:
1. pietrek_g
5. Katarzyna
6. Pollo
7. SKODZIK 100

godz, 17 Skwer Kościuszki Gdynia

A TY Skodziku jak rozwiążesz pobyt w dwóch miejscach na raz ? Słyszałem, że będziesz w tym czasie w Tucholi... grilla juz rozpalają dla ekipy z Trójmiasta...

SKODZIK 100 - Pią 06 Lip, 2012

groszek napisał/a:
A TY Skodziku jak rozwiążesz pobyt w dwóch miejscach na raz ? Słyszałem, że będziesz w tym czasie w Tucholi... grilla juz rozpalają dla ekipy z Trójmiasta...

nie bój żaby Groszek damy rade :mrgreen:

groszek - Pią 06 Lip, 2012

Domek mam w tym roku mniejszy, ale jakos sie pewnie pomiescimy...
adinet - Sob 14 Lip, 2012

Cytat:
(...)
(...)

No i jednak wypadło... Jedziemy w plener w innym kierunku, więc nie wiem czy wyrobię (czasowo i finansowo), dlatego na wszelki wypadek "wykreślam się" :razz:

...

1. pietrek_g
4. Katarzyna
5. Pollo
6. SKODZIK 100

Teo - Sob 14 Lip, 2012

Byłem sam przez pół godzinki, szkoda, że nikt nie dotarł :P
Deszczyk nie padał, a nawet lekko słoneczko wyszło.

pietrek_g - Sob 14 Lip, 2012

Teo, A to Grzesiek do Ciebie nie dzwonił? My się zdzwoniliśmy po 16 łacznie nawet ze Skodzikiem i ustaliliśmy że przesuniemy spota i zrobimy może w przyszły weekend jak będzie ładna pogoda.
Teo - Sob 14 Lip, 2012

pietrek_g, dzwoniłem do tego jak on miał "Pollo" (ciiiiiiiii :D ) i nie odbierał więc nic nie wiedziałem :P
pietrek_g - Pon 16 Lip, 2012

Teo, Grzechu też do mnie dzwonił z innego numeru. Pewnie zmienił. Sądząc po podpisie auto też mają nowe. Przeszli z ery aut "starożytnych" do aut nowożytnych.

To może ja zaproponuję nowy termin. Jakby tym razem pogoda dopisała to moja propozycja brzmi 22 lipca (niedziela) godz.16:00 --> Skwer Kościuszki w Gdyni. Co wy na to?

Teo - Pon 16 Lip, 2012

pietrek_g, się zobaczy :) ponoć on dzwonił od Kasi :)
Pollo - Wto 17 Lip, 2012

Pietrku, Ty mnie tu od aut nowożytnych nie wyzywaj :ble: :devil:

Akurat swojego tela nie miałem ze sobą :<

pietrek_g - Wto 17 Lip, 2012

Pollo, ja nikogo nie wyzywam. Tak tylko napisalem bo zawsze kupowaliscie favo, a tu nagle fabianka. Pelen szacun. Ja jesli bede zmienial auto to na octavke minimum. Chociaz troche choruje na superba I 2,0 lub 2,8 v6. ;)
SKODZIK 100 - Wto 17 Lip, 2012

pietrek_g napisał/a:
To może ja zaproponuję nowy termin. Jakby tym razem pogoda dopisała to moja propozycja brzmi 22 lipca (niedziela) godz.16:00 --> Skwer Kościuszki w Gdyni. Co wy na to?

22 mnie osobiście pasuje( niedziela) będę :hmmm: chyba skodą, choć jeszcze się zastanowię :zdrowie: :zdrowie:

pietrek_g - Sro 18 Lip, 2012

SKODZIK 100, moze wytargasz ta rapide 2,0 i sie pochwalisz?
groszek - Sob 21 Lip, 2012

Musiałby się włamać do mnie do hali... :)
pietrek_g - Nie 22 Lip, 2012

groszek, to może ty ją przyprowadź dziś na spota. Chętnie bym ją zobaczył.
groszek - Nie 22 Lip, 2012

Jak zafundujesz lawete to nie ma problemu. Mozemy ja przywiezc...
Teo - Nie 22 Lip, 2012

Kiepsko kiepsko z tą naszą frekwencją... a flaszki za darmo rozdawali bo ślub był... :D
sebekle - Wto 07 Sie, 2012

jest ktoś może z okolic Słupska? cośs jakiś spot by się przydał
pietrek_g - Sro 08 Sie, 2012

sebekle, z okolic slupska nie kojarze ale spora grupka jest z Gdyni/ Wejherowa. A spoty odbywaja sie srednio raz w miesiacu.
wejher - Sro 08 Sie, 2012

sebekle napisał/a:
jest ktoś może z okolic Słupska? cośs jakiś spot by się przydał

Jak masz czas to w ostatni weekend września robimy weekend na Krzyni.Domki,kajaki grill itd itp. Masz blisko więc zapraszamy. 2 tygodnie temu tez tam byliśmy skodami-super miejscówka.

sebekle - Sro 08 Sie, 2012

do Krzyni mam rzut beretem także postaram się na pewno być :mrgreen:
wejher - Sro 08 Sie, 2012

sebekle napisał/a:
do Krzyni mam rzut beretem także postaram się na pewno być :mrgreen:

No i świetnie,odezwę się do ciebie bliżej terminu i powiadomię o szczegółach.Może masz kogoś znajomego ze starą skodą? wiem,że w Słupsku takie się zdarzają bo często tam jestem.

Planowałem zrobić na Krzyni ogólnego spota ,ale z racji tego,że spoty zwykle nie wypalają będzie to luźne spotkanie z grillem i browarem,klimat miejsca jest zaj...isty -kto będzie chciał to przyjedzie.Na dzień dzisiejszy będą na pewno dwie skody,trzecia tez pewnie będzie tylko musi się namyśleć :devil:

sebekle - Sro 08 Sie, 2012

zdarzają się ale osobiście nie znam właścicieli a sam od niedawna śmigam z kurą na masce. za to odkąd miałem prawko myślałem o rapidzie ale to musi mnie być stać na dwa samochody
groszek - Czw 09 Sie, 2012

Rapid-a możesz pozyskać ode mnie...
sebekle - Czw 09 Sie, 2012

chcieć to nie zawsze móc niestety. kupić klasyka a potem ma niszczeć?
SKODZIK 100 - Czw 16 Sie, 2012

wejher napisał/a:
Na dzień dzisiejszy będą na pewno dwie skody

serdecznie zapraszamy :zdrowie: (druga skoda) :mrgreen:

katarzyna - Pią 17 Sie, 2012

SKODZIK 100 napisał/a:
wejher napisał/a:
Na dzień dzisiejszy będą na pewno dwie skody

serdecznie zapraszamy :zdrowie: (druga skoda) :mrgreen:

Na dzień dzisiejszy trzy :mrgreen: :razz:

pietrek_g - Wto 11 Wrz, 2012

Może jakiegoś spota by się zorganizowało we wrześniu? Do Krzyni niestety nie dojadę ale może by coś gdzieś w trójmieście?
Teo - Wto 11 Wrz, 2012

pietrek_g, na mnie możesz liczyć :) najwyżej znów sami pogadamy :P
groszek - Wto 11 Wrz, 2012

22-23.09.2012
Zapraszam na Ergo Arenę na targi morotyzacyjne Amber Moto.
Automobilklub Morski razem z Klubem Dreamcars na zewnętrznym otoku Areny zaprezentuje ponad 40 aut zabytkowych.
Zapraszam wszystkich chetnych zobaczyc ciekawe auta, niekoniecznie nowe.
Osoby, ktore wystawia swoj zabytkowy samochod otrzymaja darmowa wejsciowke na teren targow.
W sobote rano wystartuje takze I Sopocki Rajd Ekologiczny (trasa około 70km). Do wygrania między innymi czytniki e-booków.

adinet - Sro 12 Wrz, 2012

groszek napisał/a:
(...)Osoby, ktore wystawia swoj zabytkowy samochod otrzymaja darmowa wejsciowke na teren targow.(...)

"Zabytkowy" znaczy w tym wypadku na żółtych tablicach ? ;D Być może będę w okolicy, ale moje Favo to się chyba nie łapie do tej grupy... :wink:

pietrek_g - Czw 13 Wrz, 2012

groszek, nawet nie wiedzialem ze takie imprezy odbywaja sie w ergo arenie. Chyba sie pojawie. Jako ze organizuje to automobilklub wiec zakladam ze jakis z Twoich zabytkow bedzie rowniez sie pokaze.
adinet, z tego co sie orientuje to groszek nie ma zadnej ze skod na zoltych tablicach, ale moze sie myle, wiec youngtimery tez sie lapia pewnie.

groszek - Czw 13 Wrz, 2012

Na pewno coś się pojawi z mojej kolekcji. Zapraszam.

W myśl polskich przepisów za pojazd zabytkowy uważa się m.in. pojazdy:
- 25 lat i opinia rzeczoznawcy
- 40 lat z automatu po osiągnięciu wieku
- posiadający żółte tablice (czyli albo unikatowy albo z innych przyczyn uznany za wartościowy dla zachowania i podtrzymania historii motoryzacji).

Nie tylko żółte tablice wyznaczają zabytkowość pojazdu. Na żółte tablice można zarejestrować auto niespełniające powyższych kryteriów i nawet teoretycznie fabrycznie nowe, pod warunkiem zachowania jego unikatowości na tle innych. Współczesne auta mogą być też rejestrowane na żółte tablice w przypadku posiadania tematycznych kolejcji (np. auta marki skoda).

Nie tylko Automobilklub Morski, ale także Klub Dreamcars (od nich będzie trochę amerykanów). Morski wraz z Holservice wystawi między innymi Syrenę holowaną na łapach przez 2 potężne holowniki Scania i International.

Za to w najbliższą sobotę można się pobawić na rajdzie ikarusa, czyli nocnym rajdzie po trójmieście. Ciekawa impreza, na której także warto się pojawić. Nie ma ograniczenia wieku pojazdów uczestniczących.

pietrek_g - Sob 15 Wrz, 2012

groszek, na rajd ikarusa mialem jechac ale moj pilot sie wycofal i nie znalazlem nowego wiec w tym roku sobie odpuscilem. Bylem w zeszlym roku i musze przyznac ze bylo bardzo fajnie. Fajny klimat, fajne auta i wogole swietna impreza.
Teo - Sob 15 Wrz, 2012

Ja to bym wolał pojechać w miejsce, pogadać itp ale nie wymuszam, skody nie mam to nie narzucam tematu :P
adinet - Sob 15 Wrz, 2012

Ja na Rajd Ikarusa wybieram się od 2 lat :lol2: Teraz w sumie można by już jechać, bo w końcu jest się w czym pokazać :cool: Starym Favo wstyd było nawet na spoty jeździć :x
pietrek_g - Sob 27 Paź, 2012

Wszędzie jakieś spoty a u nas jakaś taka martwa cisza. Nic się nie dzieje. Poumierali wszyscy czy jak?
sebekle - Sob 27 Paź, 2012

ja byłbym chętny ale raczej na cos bliżej mnie niż Gdańsk bo poszarpała mi skoda portfel w tym miesiącu dość znacznie
adinet - Sob 27 Paź, 2012

Ja w najbliższym czasie dam radę tylko w niedzielę, bo resztę tygodnia jestem od świtu do zmierzchu w pracy :<
No i szkoda, że wcześniej nie napisałeś, bo akurat jutro będę w Gdańsku :tuptup:

pietrek_g - Sob 27 Paź, 2012

sebekle, spoty zazwyczaj organizujemy na skwerze kościuszki w Gdyni chyba że tam jest jakaś impreza masowa i skwer jest zamknięty to się kombinuje jakąś inną miejscówkę.
bobro - Nie 28 Paź, 2012

Jak widać wszyscy tyrają ale jak coś można coś wykombinować nie koniecznie w Gdyni aby kolega miał trochę ułatwione zadanie jeśli chodzi o dojazd oraz koszta jak coś w sensownym terminie się piszę
Teo - Nie 28 Paź, 2012

Ostatnio ja byłem sam z pietrkiem przez 1-2h? :P także nie zależne od miejsca tylko od ilości osób :P
pietrek_g - Nie 28 Paź, 2012

Teo napisał/a:
Ostatnio ja byłem sam z pietrkiem przez 1-2h?

Zgadza się. Ostatnio kwitliśmy prawie 2h oczekując na resztę ekipy czyli Grześka z Katarzyną i Robercika Skodzika. Ale niestety nie dojechali :(

SKODZIK 100 - Wto 30 Paź, 2012

pietrek_g napisał/a:
Robercika Skodzika. Ale niestety nie dojechali

Od dłuższego czasu mój dzień zajęć wygląda następująco:

wstaję o 5.30
do pracy mam na 7.00
kończę pracę o 18.00
druga pracę zaczynam o 19.00 a kończę o 21.00 lub 22.00
i tak przez 6 dni w tygodniu :neutral: więc niedzielę przeznaczam na wypoczynek, ale w okresie zimowym mam trochę więcej wolnego więc można coś pomyśleć :mrgreen:

katarzyna - Sro 31 Paź, 2012

U mnie podobnie jak u Skodzika, tyle, że wstaje 6.30-tzn tak próbuje co mi raz wyjedzie, a raz nie :wink:
Praca nr 1- 7.30-15.30
Praca nr 2- 15.45-19.30
Soboty przeważnie też pracuję-lub się przygotowuję, więc niedziela jest dla mnie dniem na regenerację sił...i ich nabranie na nowy tydzień.
Chęci to ja też mam duże na spotkania, ale gorzej z wygospodarowaniem wolnego czasu.

pietrek_g - Sro 31 Paź, 2012

katarzyna, SKODZIK 100, bo się zatyracie nim dożyjecie 40-stki. Mam nadzieję że znajdzie się jakiś dogodny dla wszystkich termin.
groszek - Czw 01 Lis, 2012

A my z Bobrem ostatnio spotkalismy sie na rajdzie konca swiata, nawet chlopaki pojechali moja skodzinka... byla tez 105tka, ktora przejechala tegoroczny zlombol... i jedna tymbarkowa fabia...
adinet - Sro 07 Lis, 2012

Kumpel podesłał mi dziś takie cuś:
Cytat:
FSO Pomorze pragnie zaprosić wszystkich chętnych, posiadających charakterystyczne(już nie produkowane), bądź zabytkowe pojazdy, na przejazd z okazji dnia niepodległości, spotykamy się o 11.20 w Gdańsku, na ul. Długie Ogrody(duży parking). o Godzinie 12 ruszamy, by małymi uliczkami objechać całe trójmiasto. Zakończenie parady planowane jest w Oliwie, chętni mogą się potem udać na kameralnego grila. Oto planowana trasa przejazdu: MAPKA

Ja akurat będę w G, więc chyba się wybiorę.
Może przy okazji jakiś Skodo-spocik ? :wink:

poiuu - Pon 03 Gru, 2012

Wiem ze ten temat to nie najlepsze miejsce, ale może tu to ktoś zobaczy- kupie favoritke z 94r., jestem z gdańska, mój mail to: poiuu@o2.pl Pozdrawiam
baczek2lo - Pią 22 Mar, 2013

pietrek_g,- dawno nic się tutaj nie działo... :P Może ja zaproponuje jakieś miłe wieczorne trójmiejskie spotkanie w przyszłym tygodniu ? :)
adinet - Pią 22 Mar, 2013

Za tydzień akurat Święta, więc ciężko będzie się wyrwać :<
Ja być może jutro będę w Gdańsku, ale nie wiem jeszcze co i jak...

Teo - Pią 22 Mar, 2013

Za tydzień bardzo chętnie ;) i w tą niedzielę również. Jutro już mam spota GMa :P
baczek2lo - Nie 24 Mar, 2013

ale święta są w weekend :) w tygodniu można się spotkać na chwilę :) Mi tylko środa nie pasuje bo mam ligę :)
pietrek_g - Wto 26 Mar, 2013

Chłopaki a ja mam w tym tygodniu nocki więc ja chyba odpadnę. Zobaczę co do terminu i godziny. Poza tym musiałbym się zebrać i posprzątać w aucie. :mrgreen:
Teo - Sro 27 Mar, 2013

Ostatnio wracałem grunwaldzką po 2 w nocy i zauważyłem żółtą felkę w ciekawym miejscu ;)
Mógłbyś ją umyć czasami hehehe :)

Co do spota, jestem elastyczny. Byle nie o 6 rano :D
Z chęcią pogadam, odnowie znajomości ;) Mogę także do gdańska podjechać, nie ma problemu.

pietrek_g - Sro 27 Mar, 2013

Przemko. Felka dzis została umyta. Poza tym już niedługo możesz jej nie ujrzeć pod Bimetem bo być może zmienię auto. Ale na razie nic więcej nie zdradzę. :) Do tej pory jej nie myłem bo pogoda temu nie sprzyjała. Ja też postaram sie dostosować co do terminu spota. Jakieś propozycje?
Teo - Czw 28 Mar, 2013

Nie wiem.. hmm... piątek pasuje? jutro? godziny po obiadowe? dajcie propozycje :)
pietrek_g - Pią 29 Mar, 2013

Podejrzewam że prędzej po świętach uda się coś zgadać.
PaulaGD - Sob 30 Mar, 2013

Ja bym się chętnie wybrała:)Jak coś proszę o info :mrgreen:
pietrek_g - Sob 30 Mar, 2013

PaulaGD, Śledź temat na bierząco a napewno termin spota Cie nie ominie. A My chętnie poznamy i przywitamy nową forumowiczkę z trójmiasta :wink:

Dzięki :wink:
Teo - Sob 30 Mar, 2013

Hm.. 5 kwiecień odpowiada każdemu? 4-3 ? Godziny okolice 15-20?
Miejsce mi obojętne, można spotkać się jak i w centrum Gdańska na targu siennym lub jak i na skwerku w Gdynii. Wypowiadać się ludziska! :)

Mi pasuje każdy termin byle od 18 godziny bo pracuje do 17 :wink: .
Jesteśmy w gotowości ;D

U mnie niestety ten termin odpada bo jestem do 22:00 w pracy :crazy: Weekendy też nie bardzo bo jestem bez auta. Moja małżonka jedzie felką do pracy. No chyba że kupię drugie auto to wtedy wezmę córkę w nowe auto i przyjadę się pochwalić. Ale wszystko się wyjaśni pod koniec tego tygodnia. :mrgreen: I znów będzie się trzeba przyzwyczaić do dużo większego auta :lol2:
Teo - Sob 30 Mar, 2013

pietrek_g, octa?
Pietrek to lipa w tym tygodniu. Z Tobą koniecznie muszę się spotkać, pogadać :)
No i pochwalić się córką też możesz :P

Rzućcie termin, który Wam pasuję, zawsze można znaleźć jakiś konsensus :P

Teo, jeszcze wieksze niż octa. Ale zostanę przy vagu, niestety nie skoda, a auto dla ludu. ;)
pietrek_g - Pon 01 Kwi, 2013

To może ja rzuce terminem. 8 kwietnia godz. 18 dolny parking przed halą olivia (od strony al. Grunwaldzkiej) . Co wy na to?
PaulaGD - Pon 01 Kwi, 2013

Mi pasuje:)A godzina?

Mi pasuje:)A godzina?
Teo - Pon 01 Kwi, 2013

PaulaGD, Pietrek napisał, że 18 ;)

Będę! :))

O nie :wink: zauważyłam,jaknajbardziej pasuje.
pietrek_g - Pon 01 Kwi, 2013

Spróbuję ściągnąć Gdyńsko - Wejherowską część ekipy też na spota.
adinet - Wto 02 Kwi, 2013

Ściągaj, ściągaj... Chce w końcu zobaczyć brykę Wejhera, bo stację już widziałem :wink:
U mnie wszystko zależy od tego, co będzie się działo w robocie, także na 100% będę wiedział dopiero w poniedziałek koło 16:00 :razz: Niemniej postaram się przyjechać :))

pietrek_g - Wto 02 Kwi, 2013

adinet, swoją obecność potwierdzili do tej pory Kasia i Grzegorz. Szczerze to wątpię, że wejher wyprowadzi garde z ciepłego garażu. Za dużo na niej czasu stracił. Także będziesz musiał zaczekać do lata pewnie. Prędzej dr skodzik wyprowadzi któryś zabytek na spacer.
wejher - Pon 08 Kwi, 2013

Cześć!

Faktycznie jeszcze za zimno i za solno na drodze żeby Garde ruszać.jak zrobi się sucho i ciepło to wyprowadze. Na jakieś spoty ogółem jestem otwarty,ale nie w 3-mieście (nie lubie).Mamy pod nosem piękne kaszuby i można coś zrobić w lepszym miejscu niż zakorkowany i śmierdzący Gdańsk.To tylko moje zdanie-ale zawsze jestem nie zadowolony także mną się nie przejmujcie:) hehe

katarzyna - Pon 08 Kwi, 2013

My też odpadamy, mimo szczerych chęci poniedziałek nie jest dobrym dniem na tego typu spotkania...
Każdy pracuje z nas do późna.
Miejsce też nam za bardzo nie odpowiada, parkingi są dobre, żeby zostawić auto i iść na zakupy, ale nie na rozmowę i spotkanie.
Także sorry, może następnym razem.

PaulaGD - Pon 08 Kwi, 2013

A więc? Bo nie wiem czy mamy się szykować?
baczek2lo - Pon 08 Kwi, 2013

Ja będę na 100% :)
Teo - Pon 08 Kwi, 2013

Ja też będę hehe jak choćby przynajmniej ostatnio z Pietrkiem sami sobie pogadamy :D

Ja też będę,koleżanka Tigrą też podjedzie ;D Tylko 4 osoby? :'(

PaulaGD napisał/a:

Ja doliczyłem się pięciu xD

Teo - Pon 08 Kwi, 2013

baczek2lo napisał/a:
PaulaGD napisał/a:

Ja doliczyłem się pięciu xD

Fakt ;D
Mam nadzieję, że pokażesz Saabka, nigdy w żadnym nie siedziałem ^^

nawet wezmę jedną felgę żeby się pochwalić xD bo niestety na założenie opon mam termin dopiero jutro :'(
Teo - Pon 08 Kwi, 2013

Polecam lincera nie daleko Młynu Oliwskiego (pod lasem), niestety lubią się cenić i ciężko wjechać tam obniżonym autem :P

Koła zmienię sam :) chodzi mi o założenie opon na felgi które pomalowałem ( pochwalę się na spocie )
asio_ - Pon 08 Kwi, 2013

tak jak Paula mówiła będę Tigrą :mrgreen:

OOO :* jesteś ;D 2 fajne auta i babki hehe

EDIT by FELA - post pod postem

i jeszcze mały czerwony peugeocić wpadnie :wink:

asio_ - Pon 08 Kwi, 2013

Czym więcej nas tym weselej :wink:
sebekle - Pon 08 Kwi, 2013

a ja mam pytanie czy w tym roku na majowke będzie jakiś grill w Krzyni? chętnie bym się zjawił ale tym razem na dłużej :)
Teo - Wto 09 Kwi, 2013

Dzięki za spocik i dostępnego razu ;)

pietrek_g - Wto 09 Kwi, 2013

Ja równiez dziekuje wszystkim obecnym za mile pogaduchy chociaz moglo byc troche cieplej.
Baros94 - Wto 09 Kwi, 2013

Szkoda, że nie zajrzałem szybciej tutaj, to też bym wpadł :) Byłbym pewnie najmłodszy, ale temat do rozmowy zawsze się znajdzie :wink:
PaulaGD - Wto 09 Kwi, 2013

Także dzięki :wink: i do następnego.
pietrek_g - Wto 09 Kwi, 2013

Baros94, spokojnie. Będzie jeszcze okazja żeby się spotkać i pogadać.
asio_ - Wto 09 Kwi, 2013

ja też dziękuje :tancze:
PaulaGD - Nie 14 Kwi, 2013

Baczek2lo,napiszesz mi dokładnie gdzie piaskowałeś fele?? :razz:
baczek2lo - Pon 15 Kwi, 2013

Czemu nie :) Mal met ul. Leszczynowa 28 :) Gdybyś miała problemy ze zlokalizowaniem ( bo można się zgubić ) to służę pomocą ;)
pietrek_g - Pon 15 Kwi, 2013

PaulaGD, jadac starą kartuską to jest to uliczka naprzeciwko koscioła na jasieniu. A firma znajduje się na końcu uliczki tuż za wiaduktem nad ul. Armii Krajowej.
PaulaGD - Pon 15 Kwi, 2013

Dziękuje za info :wink: ,znajde napewno ;D .
pietrek_g - Sob 11 Maj, 2013

To co chłopaki i dziewczęta? Organizujemy jakiegoś spota w tym miesiącu? Podajcie jakieś propozycje co do czasu i miejsca. Myślę że termin nie wcześniej niż za tydzień lub nawet półtora żeby był czas ustalić i uzgodnić z resztą.
baczek2lo - Sob 11 Maj, 2013

Jestem za ;)
Teo - Sob 11 Maj, 2013

pietrek_g, a nową bryką się pokażesz?!
pietrek_g - Nie 12 Maj, 2013

Przemek, póki co jednak będę reanimowal felke i podjeliśmy z żona decyzję że chwilowo nie zmieniamy jednak auta. Być może na jesieni się pomyśli. Po pierwsze mielismy zbyt wielu doradców co do tego jakie auto kupić, a po drugie u mojej malżonki póki co jest zbyt nie pewna sytuacja w pracy żeby się rzucać w wir nowych wydatków. Ale jedno Ci powiem. Paska jednak nie będzie. Moja małżonka stwierdziła że dla niej to za duże auto. Może to i lepiej bo jednak te 90KM i 210Nm jakoś byłoby mi chyba za mało przy masie 1850kg.
Teo - Nie 12 Maj, 2013

pietrek_g, moim zdaniem pasat to zło :p

Co do spota mhmm niestety będę musiał się dostosować do Was, nie wiem jaki będę miał grafik, nowa praca, nowy szef, więc wiecie :p czekam na propozycje ^^

pietrek_g - Nie 12 Maj, 2013

Passat nie jest taki zły gdyby nie jego felerne przednie zawieszenie, za które wołają jak cygan za matkę jeśli konieczna jest wymiana. Ogólnie fajne auto. Jeździłem nim i muszę powiedzieć że nie było tak źle. Fajnie się prowadził. Ale i tak nie opuszczę VAG'a. Obecnie będę dalej myślał nad VW Borą, Seatem Toledo II lub Skodą Octavią (z nastawieniem chyba na to środkowe albo ostatnie). Oglądałem już kilka fabii combi i już nawet jedną miałem rezerwować ale jednak dobrze że odpuściłem :tancze: bo za drogo by mnie wyszła :crazy:
bobro - Sro 15 Maj, 2013

Co do spota fajnie że macie pomysły i nie powiem że po długim czasie chętnie bym się zjawił tylko jest małe ale najlepiej pasuje chyba większości niedzielne popołudnie. miejsc fajnych jest sporo na terenie 3city i Kaszubach.Lecz może Mi osobiście przeszkodzić termin bo jeszcze nie jest tu znany z MPPZ który wraca po paru latach na pomorze i mam przyjemność być jednym z wysoko pisane organizatorów. Czekam i śledzę temat i nie omieszkam próbować zwerbować Skodziarzy z okolic Wejherowa
pietrek_g - Czw 16 Maj, 2013

bobro, Piotrze fajnie byłoby się spotkać w większym gronie tak jak kiedyś w Leborku. Myślę, że może piątek po Bożym Ciele mógłby być ciekawym terminem gdyż jest długi weekend i większość zakładów jest zamknięte. Zaproponujcie tylko jakieś miejsce gdzie można by się spotkać, pogadać.
bobro - Czw 16 Maj, 2013

W sumie nie głupi termin co do miejsca powiem tak jak dla mnie do 100km nie robi mi różnicy w jedną stronę gdzie wiem że za miesiąc będzie też okazja się spotkać ale tą wieść niech potwierdzi Wejher.Także jestem otwarty na propozycje byle nie centrum miasta bo raz że przebijać się nie ma sensu dwa atrakcji mało. Dla mnie może być nawet Faktoria w Pruszczu fajne miejsce warte zobaczenia i na pewno osobom powinno przypaść do gustu bo do 3 city nie daleko :)
pietrek_g - Pon 20 Maj, 2013

Faktycznie to może być ciekawa propozycja. Co Wy na to? Kto byłby chętny?
Teo - Wto 21 Maj, 2013

Dla mnie dużo zależy od dnia, nie wiem jaki grafik będę miał :neutral:
pietrek_g - Wto 21 Maj, 2013

Przemek termin proponowany to 31.05.2013. Jest to piątek po Bożym Ciele.
bobro - Nie 26 Maj, 2013

No to jakie konkretne decyzje bo czas się zbliża nie ubłaganie a na wariata nie ma co się umawiać
adinet - Nie 26 Maj, 2013

Jeżeli to będzie Pruszcz, to 31.05 może uda mi się przyjechać gdzieś na 19:00...
bobro - Nie 26 Maj, 2013

nie widziałem przeciwwskazań do danego miejsca teraz kwestia co reszta chętnych powie
pietrek_g - Nie 26 Maj, 2013

Jakoś się reszcie nie spieszy. Wie ktoś może jak reszta gdyńsko/wejherowskiej ekipy? Ja byłbym za.
Teo - Nie 26 Maj, 2013

pietrek_g, mnie obojętnie, gaz tani :P
bobro - Nie 26 Maj, 2013

Pod wielkim znakiem ? na pewno Skodzik wie co i jak lecz decyzje podjąć musi sam
pietrek_g - Sro 29 Maj, 2013

To co robimy coś z tym piątkiem? Bo to już za 2 dni.
bobro - Czw 30 Maj, 2013

Ja i Skodzik powinniśmy być delikatnie po 19 pod warunkiem że nie będziemy mieli się zjawić tylko tam we dwoje co było by bez sensu
pietrek_g - Czw 30 Maj, 2013

19-ta?? Trochę późno. Faktoria już będzie zamknięta żeby pozwiedzać. Czynne do 17:00. Ja myślałem że jak już to godziny wczesno popołudniowe (14-15) aby było jeszcze w miarę ciepło.
bobro - Czw 30 Maj, 2013

O tej godzinie Pietrek ja będę w pracy którą kończę o 18 więc parę min po 19 ledwo styknie mi na dojazd do Pruszcza. A i wcześniej jak padła taka godzina nie było przeciwwskazań więc nawet nie nastawiałem się na zamian-kę w pracy
pietrek_g - Czw 30 Maj, 2013

Wcześniej musiałem przegapić propozycję godziny.
adinet - Czw 30 Maj, 2013

Ja prawdopodobnie wrócę z roboty koło 17:30, więc zanim się ogarnę i przyjadę też będzie pewnie 19:00...
Swoją drogą ICM mówi, że jutro wieczorem w Pruszczu będzie padać :/

bobro - Czw 30 Maj, 2013

to konkretnie bo szczerze mówiąc jak widzę że mają się zjawić 4 samochody to normalnie szał urodzaju. Niegdyś nie do pomyślenia a w dniu dzisiejszym każdy prawie ma w 4 literach aby się ustawić pobajdurzyć itd. Rozumiem gdyby np było to gdzieś koło Kościerzyny ale taki kawałek od 3city i hujnia z patatajnią
Teo - Pią 31 Maj, 2013

Pietrek to jak jedziemy? Byśmy się gdzieś ustawili w Gda.
adinet - Pią 31 Maj, 2013

To jak Panowie (i Panie ?). Ja wróciłem z roboty nieco wcześniej i jadę zawieźć kuzynkę do Gdańska, więc tam też mogę się zjawić. Jak coś to puśćcie mi SMS'a na 796-065-732. Koło 17:00 wyjeżdżam z Tczewa.
pietrek_g - Pią 31 Maj, 2013

Ja jednak nie jadę! Myślałem że będzie trochę więcej chętnych, a tu tylko 3-4 osoby chętne. Jechać ponad 30km żeby postać pół godziny lub godzinę i to jeszcze wieczorem to mi się szczerze nie chce. Ustawimy się w czerwcu w jakiś weekend i to wcześniej niż o 19.
DJ_TRANCE - Pon 10 Cze, 2013

Barony Gdańska i okolic.
Będe tamtędy się turlał w piątek 14go czerwca.
Ktoś chętny na małego spocika ?? ?
Lece Autostradka z torunia i potem na Ske wpadam w kierunku władysławowa.
Jak jest po trasie jakaś miejscówka na spociwo to bardzo chętnie :)

pietrek_g - Pon 10 Cze, 2013

Zależy o jaką porę będziesz mijał okolice trójmiasta.
Baros94 - Wto 11 Cze, 2013

Też jestem chętny na małe spotkanko w razie czego :wink:
DJ_TRANCE - Wto 11 Cze, 2013

pietrek_g napisał/a:
Zależy o jaką porę będziesz mijał okolice trójmiasta.

Będzie gdzieś 17-18 :) z Łodzi wsi zabitej dechami wyjade ok. 13 to myślę że autostrdami jadąc 1.9 Dieslem o V =średnio 80 km/h nie męcząc do jednocześnie minimalnie paląc dojadę na 17 z hakiem.

Powiem tak. Będe jechał 1dynką a potem wbijam na S6.
Także Wy najlepiej wiecie gdzie by można zrobić spocika, także myślcie Pany i podawajcie lokalizacje.
Ja się kompletni nie znam na trójmieście, chociaż w Gdańsku Neptuna za "jaja" macałem ;) hehe
Także czekam na propozycje.

adinet - Wto 11 Cze, 2013

Ja w ostatni piątek jechałem z Tczewa do Łodzi 4,5 h (A1 do Torunia, dalej DK1 / 91 przez Zgierz).
W niedzielę z kolei wracałem 5,5 h ze Skierniewic przez Łowicz, Kutno i dalej DK91 do samego Tczewa (na drogach było pusto jak na pustyni :) )

Jakbyś leciał przez Tczew, to daj znać - można zrobić "mikro-spocik" :mrgreen:

pietrek_g - Czw 13 Cze, 2013

A więc tak. Zapraszam na spota w piątek godz.17:00 parking przy CH Osowa przy sklepie meblowym ABRA Meble. Wszystkich chętnych zapraszam. ^^
and - Nie 30 Cze, 2013

w trzeciej dekadzie lipca bedę nad zat.Gdańską , z userką katarzyna jestem wstępnie umówiony na spotkanko a potem zwiedzanie ciekawostek Waszego terenu , ktoś chętny na spotkanie ?
__studnia__ - Sob 06 Lip, 2013

ktos chetny na jakiegos spota?
pietrek_g - Sob 06 Lip, 2013

__studnia__, chętnie. Kwestia terminu i godziny. Czekamy na propozycje i coś się pomyśli.
__studnia__ - Nie 07 Lip, 2013

14 albo 21 lipca ERGO ARENA 16:00 17:00??
pietrek_g - Nie 07 Lip, 2013

Mi bardziej pasuje 21 lipca. Nie wiem jeszcze czy tego dnia nie wybędę na urlop już. Więc czekamy na resztę niech się wypowie.
katarzyna - Nie 07 Lip, 2013

A ja chciałabym podziękować Wszystkim, którzy byli na naszym
3-dniowym spocie na Krzyni w dniach 05.07.2013-07.07.2013.
Dziękuje Całej Ekipie za świetną zabawę, za atmosferę. :zdrowie:
Muszę powiedzieć, że dawno nie spędziłam tak fantastycznego weekendu.
Kajaki+Grill+ wypad do Ustki na noc fajerwerków-rewela!
Szybko minęły te 3dni- za szybko.
Wszystkim gorąco dziękuje! jestem w tak euforystycznym stanie, że nawet nie przeraża mnie, że jutro jest poniedziałek :tancze:
Oby więcej takich wypadów- na pewno są one większą wartością niż spotkania na parkingach przy puszczonej muzyce z auta.

sebekle - Wto 09 Lip, 2013

and napisał/a:
w trzeciej dekadzie lipca bedę nad zat.Gdańską , z userką katarzyna jestem wstępnie umówiony na spotkanko a potem zwiedzanie ciekawostek Waszego terenu , ktoś chętny na spotkanie ?

z chęcią bym odbył audiencję z v-ce prezesem :mrgreen: musiałbym tylko poznać dokładną datę i reszte szczegółów

SKODZIK 100 - Sro 17 Lip, 2013

Ja też czekam na datę, bo chciałbym się spotkać z nadwornym poetą klubowym :mrgreen:
and - Czw 18 Lip, 2013

sebekle napisał/a:
z chęcią bym odbył audiencję z v-ce prezesem :mrgreen: musiałbym tylko poznać dokładną datę i reszte szczegółów

sorki , koledzy , zapomniałem że dyskusje z Katarzyną , groszkiem i Bobro na FB nie przenoszą sie na inne fora :razz:
na Pomorzu jestem od 19( czyli od jutra) do 29.07 , wiec dostosuje się do Was .

planuje m.in zobczyć Gdyńskie Muzeum Motoryzacji http://www.gdynskie-muzeu...ex.php?p=muzeum i muzeum VW w Żukowie , wiec może byśmy sie spotkali w jednym z tych muzeów

__studnia__ - Pią 19 Lip, 2013

21 w niedziele Muzeum VW w Pępowie kto byłby chętny na spotkanie?
groszek - Pią 19 Lip, 2013

Jutro - 20.07 w Pępowie będzie przywitanie załóg wracających z Gibraltaru. Zaczyna się o 14.00. Będzie telewizornia mikiciukowa i inne media. Warto wtedy się tam pokazać. Do muzeum wstęp wolny i poczęstunek dla wszystkich...
SKODZIK 100 - Pią 19 Lip, 2013

Mnie osobiście niedziela pasuje, tylko zapodaj o katorym czasu my tam budut ;D , sobota Mnie i pewnie większości, odpada :neutral:
pietrek_g - Sob 20 Lip, 2013

A ja tym razem odpadam. W niedzielę wybywam na Mazowsze z samego rana na zasłużony urlop.
pietrek_g - Pią 26 Lip, 2013

Szukam pilota na rajd ikarusa. Ktoś się wybiera lub jest zainteresowany?

Szczegóły imprezy: http://rajdikarusa.com/

baczek2lo - Sob 27 Lip, 2013

To kiedy i gdzie jakiś spocik ? :) Gleba już jest więc mogę przyjechać bez wstydu :P :)
Teo - Nie 28 Lip, 2013

baczek2lo, W tygodniu będzie to raczej nie możliwe więc może coś pod następny tydzień? Zdążysz jeszcze obniżyć sabinke :D
baczek2lo - Nie 28 Lip, 2013

Teo napisał/a:
baczek2lo, W tygodniu będzie to raczej nie możliwe więc może coś pod następny tydzień? Zdążysz jeszcze obniżyć sabinke :D

Taa i zrobić geometrie i może dystanse wpadną xD

and - Wto 30 Lip, 2013

ja już jestem z powrotem na Mazowszu , jedynie z PiotrS z SFCP udało mi się spotkać , ze Stegny jest ,mimo wszystko, kawałek drogi do 3city , ktore i tak odwiedziliśmy 2 razy z powodu brzydkiej pogody ( ale luda w Gdańsku i Sopocie tyle że odechciało się nam przyyechać po raz trzeci :ble:
pietrek_g - Wto 30 Lip, 2013

A ja z kolei od 21 lipca przez cały tydzień gościłem na mazowszu. Dzielnie wypatrywałem kogoś z lepką klubową na szybie gdyż w rejonie jest kilka osób z klubu ale nikogo nie ustrzeliłem.
SKODZIK 100 - Wto 30 Lip, 2013

, jedynie z PiotrS z SFCP udało mi się spotkać

a to ciekawe :crazy: bo ekipa z Wejherowa próbowała się skontaktować , ale bez skutecznie :telefon:

piszczek - Sro 31 Lip, 2013

za to ekipa z Wejherowa spotkała się ze mną w Łebie w miniony piątek :D dzięki za to że przyjechaliście :)
and - Sro 31 Lip, 2013

SKODZIK 100 napisał/a:
, jedynie z PiotrS z SFCP udało mi się spotkać

a to ciekawe :crazy: bo ekipa z Wejherowa próbowała się skontaktować , ale bez skutecznie :telefon:

No to nie wiem jak to sie stalo ale moj tel nie zarejestrowal w nieodebranych nr Kasi czy Bobro ( te mam zapisane w kontaktach) ,chyba ze nad morzem braklo zasiegu , w takim razie przepraszam. Poza tym nie bylismy w Wejherowie bo (wg rodziny z Gdyni ) dojazd do Was utrudniony jest przez korki zwlaszcza na ul hutniczej

SKODZIK 100 - Sro 31 Lip, 2013

and napisał/a:
moj tel nie zarejestrowal w nieodebranych nr Kasi czy Bobro

Pollo próbował się z Tobą skontaktować, a nr dostał od klubowicza Marnina, ale jak wspomniałem bez odzewu :'( , ale nic straconego, myślę że następnym razem się uda :mrgreen:

pozdrawiam

and - Sro 31 Lip, 2013

SKODZIK 100 napisał/a:

Pollo próbował się z Tobą skontaktować, a nr dostał od klubowicza Marnina,
pozdrawiam

Marnin zna tylko nr prywatnej komórki( została w domu ) a na niej jest zarejestrowane nie odebrane polączenie od Maiznera 23 lipca , ja bylem na urlopie na słuzbowym telefonie ktorego nr podałem Kasi i Bobro , ale spotkamy sie zapewne na SO i opowiemy sobie co i jak , do zobaczenia

SKODZIK 100 - Pią 02 Sie, 2013

piszczek napisał/a:
dzięki za to że przyjechaliście

nie było innej możliwości, kogo się dało to przywiozłem :mrgreen: szkoda tylko że nie była to sobota , bo byśmy coś więcej zorganizowali :zdrowie: , pewnie do białego rana :lol2:

wejher - Sro 07 Sie, 2013

http://forum.skodovka.pl/...p=601968#601968
__studnia__ - Sob 17 Sie, 2013

ktos cos jutro?
baczek2lo - Wto 20 Sie, 2013

Jakiś spot? Piątek , sobota ?
pietrek_g - Wto 20 Sie, 2013

Czemu nie. Tylko kiedy i gdzie dokładnie? Jutro jadę na spot z OCP.
Teo - Sro 21 Sie, 2013

Sobota sobota :P
baczek2lo - Pią 23 Sie, 2013

Teo napisał/a:
Sobota sobota :P

Może być :) to gdzie i o której ? :)

pietrek_g - Pią 23 Sie, 2013

Ja napiszę w ten sposob. Im później tym lepiej dla mnie.
basiagda - Pią 23 Sie, 2013

no to może np. 19 pod jakimś hipermarketem ? :)
Teo - Sob 24 Sie, 2013

19 przy Castoramie? :P tam raczej będzie pustawo :)
baczek2lo - Sob 24 Sie, 2013

Teo napisał/a:
19 przy Castoramie? :P tam raczej będzie pustawo :)

Pasi :)

pietrek_g - Sob 24 Sie, 2013

Tylko przy której bo w Gdańsku są dwie. Osowa czy Oliwa?

To jak ze spotem ?
Teo - Sob 24 Sie, 2013

Oliwska mi chodzilo przy Media. Ja sie pojawie :-)

ja też będę :) nawet Saabinke wygejowałem xD
baczek2lo - Nie 25 Sie, 2013

Dzięki za spotkanie ;) Mam nadzieję, że następne odbędzie się w szerszym gronie :)
Teo - Nie 25 Sie, 2013

Tez dzieki za spota. Mysle, ze trzeba wdrazyc plan grilla :)
P.s. saabinka wyglada zacnie!

pietrek_g - Nie 25 Sie, 2013

Ja również dziękuję i sorki za spóźnienie. :ble:

Teo napisał/a:
saabinka wyglada zacnie!
:spoko: :spoko:
basiagda - Nie 25 Sie, 2013

ja również dziękuje za spotkanko , miło mi było was poznać :) na grilla jak najbardziej się pisze :)
piszczek - Wto 03 Wrz, 2013

ktoś z pomorza śmiga na SO?
groszek - Wto 03 Wrz, 2013

Groszki tradycyjnie :)
pietrek_g - Nie 29 Wrz, 2013

To co ludziska? Organizujemy jakiegoś spota jeszcze nim śniegi spadną? Tylko proszę nie w weekend bo żona zabiera paszczaka do pracy i nie mam czym dojechać.
TalkAbout - Nie 06 Paź, 2013

Na prośbę czytelników obecnego tematu, został on posprzątany z tekstów nie wnoszących nic do tematu.
Należy dodać też że kolega wejher, ma tydzień milczenia więc nic liczcie za bardzo na jego aktywność, na skodovce i w temacie.

SKODZIK 100 - Pią 11 Paź, 2013

Co tu taka cisza? Wszyscy boją się admina :mrgreen: ze kogoś zawiesi na tydzień :lol2: , czy tez brak miejsc pod marketami na spota ;D
sebekle - Sob 12 Paź, 2013

za zimno/za daleko/fura nieumyta/imieniny kota/wyprzedaż mebli ogrodowych? ;D
skodzik, :piwo:

katarzyna - Sob 12 Paź, 2013

SKODZIK 100, :spoko:
sebekle, zapomniałeś dodać brak skody / kredyt hipoteczny/ dziecko/brak dobrego sprzętu nagłaśniającego, który by uniemożliwiał prowadzenie normalnej rozmowy na parkingu pod supermarketem/ brak dobrych opon, żeby spalić gumę na koniec.

bobro - Sob 12 Paź, 2013

Chwile mnie nie było i już ktoś z ucha zaczął strzelać. Z szacunkiem dla admina. W takim bądź razie proszę utworzyć osobny temat sporów i rozmów dla poszczególnych rejonów Polski.
Prawda jest taka są zwolennicy natury którzy wolą raz a porządnie się zintegrować i zwolennicy kostki brukowej którzy lubią zgiełk miasta i szybką wymianę 3 zdań oraz aby nie oddalić się od miejsca zamieszkania nie dalej jak 10 min samochodem. A to że woj pomorskie ma sporą powierzchnie i zrzesza nas wszystkich tu obecnych tworzy się problem którego co najmniej 1 osoba nie potrafi zrozumieć że nie jest odosobniona w życiu dorosłym i wszystkimi z jego przypadłościami : kredyty,praca itd
I mimo rozmów nie związanych z zaistniałym tematem puki nie ma wyzwisk proszę o nie interweniowanie bo to dopiero dokłada do pieca węgla a bany na 7 dni za prawdę uważam iż zmniejszą tylko zainteresowanie tym forum, Ot tyle mam do powiedzenia. I mam w :ass: czy się moje zdanie liczy czy nie Ja zawsze mam racje :lol2: :zdrowie:

przez forum poprzedniego samochodu-P306-poznałem trochę osób ale teraz ja mam skodę, kto inny renault jeszcze inny omegę ale widzimy się conajmniej raz w tygodniu i nie umawiamy się przez forum 306 bo nie są to spoty 306 tylko kumpli i podejrzewam, że było by to źle widziane na tamtym forum. i na parkingu pod castoramą na pierwszym spocie wytrzymaliśmy jakieś 15min po czym każdy stwierdził, że trzeba sprawdzić, który egzemplarz jest najszybszy :mrgreen: i był to pierwszy i ostatni spot na polbruku
pietrek_g - Sob 12 Paź, 2013

Robert, dyskusja była i to bardzo zaciekła. Jak widzisz co niektórym się aż oberwało tygodniem milczenia za swe niewłaściwe poglądy i obrażanie innych.

A jak ktoś ma jakies aluzję do mnie to zapraszam na pw. Przyjmę każdą konstruktywną krytykę. Bo widzę że tu się jakiś zamęt wokół mnie robi i wszyscy chcą mi d..pe odrabiać ale nikt nie potrafi powiedzieć wprost co mu na sercu leży. Nie wiem jak mają w zwyczaju kaszubi ale ja nie lubię owijania w bawełnę! Będziecie mieli dzieci, rodziny itp to zobaczycie jakie mam priorytety w życiu. Póki co proszę się nie wpier...lać w moje sprawy życiowe jak nie znacie szczegółów. Dziwne, że jakoś z Teo i baczek2lo jakoś się normalnie dogadujemy i rozumiemy. Ale chyba część osób w tym regionie ma jakąś manię wyższości albo uważa się za lepszych tylko dlatego, ze ma kilka aut/ lepiej zarabia itp.

Kasiu, informuje że passat jest lepiej nagłośniony od skody więc byłoby czego posłuchać, a jak Ci to przeszkadzało na spotach wystarczyło powiedzieć i wyłączyłbym.

bobro - Sob 12 Paź, 2013

pietreksłuchaj może inaczej jako do osoby Twojej nie mam nic. Ale zrozum jedno
Ja i większość z tu obecnych mamy kredyty na głowie rodziny pracujemy w takich a nie innych godzinach i zarabiamy tylko co większość czyli śmieszne pieniądze że trzeba od 10 do 10 kombinować. Tu obecni w rejonie mają od 1 do ok 60 samochodów i uwierz mi utrzymanie 1 czasem stanowi problem lecz 2 razy w roku wydać ok 200 zł za weekend aby się spotkać pogadać pośmiać da się odłożyć i nie zależnie czy się jedzie 10km czy 100 w 1 stronę. Gdyby nie moja przeprowadzką zjawił bym się na SO i bym nie marudził że na chińskich muszę jechać aby nie paść. W moim osobistym odczuciu to nie kwestia PLN tylko chęci. Jak by chęci były od stycznia spokojnie byś PLN odłożył do czerwca na weekend z znajomymi gdzie możesz zabrać żonę dziecko psa kota a nawet słonia. To jest wkurza Mnie w Twojej osobie. A szczerze mnie wali na takim wypadzie czy przyjedziesz Trabantem czy nowym Mercedesem. Ale spot umawiany na forum Skody sorry ale fajnie by było aby nie zjawiały się inne wynalazki innych marek. Dla mnie możecie mnie opier.... banować do bólu jak komuś sprawi to przyjemność ale i tak swojego zdania ani poglądu nie zmienię bo nie jestem chłopaczkiem 16 letnim aby mi ktoś wbijał w głowę że życie wygląda inaczej

bobro, odłożyć niestety nie dalem rady bo jak tylko coś odlozylem to od razu coś z autem się działo i trzeba bylo ruszyc oszczędności. Dla Ciebie taki weekend to kwestia checi, a dla mnie to kwestia wyboru czy kupić dziecku jedzenie i ciuszki na zimę czy jechać aby się z wam pobawić. Sorry ałe są rzeczy ważne i ważniejsze. Dlatego tez nie bylem na SO. Fundusze i oszczędności poszły na nowe auto gdyż tamtego nie oplacało się już reanimowac.
and - Sob 12 Paź, 2013

SKODZIK 100 napisał/a:
Co tu taka cisza?

SKODZIK 100, cisza ? zobacz na spoty mazowieckie tam dopiero jest cisza , nikomu sie nawet nie chciało podziękwać innym za ostatnie spotkanie ktore odbyło sie w SIERPNIU
SKODZIK 100 napisał/a:
tez brak miejsc pod marketami na spota

zaduszki idą i ludzie do sklepów po znicze jeżdzą , więc to normalne ze brak miejsc

a tak na marginesie , jak ktoś chce to jutro w ramach nieoficjalnej Sekcji Mikologicznej Towarzystwa Botanicznego w Skodovka -Club wybieram się z innym Klubowiczem z Mazowsza do lasu , nie pisze o tym w temacie Spotów Mazowieckich bo i tak zapewne nikt by sie nie pojawił , ale jesli ktoś z Pomorza ma chęć wybrać sie z nami do lasu to zapraszam ,

info udziele telefonicznie , a jutro pojawi sie adnotacja o spacerze w temacie Miłe spotkania

katarzyna - Sob 12 Paź, 2013

pietrek_g napisał/a:
Kasiu, informuje że passat jest lepiej nagłośniony od skody więc byłoby czego posłuchać, a jak Ci to przeszkadzało na spotach wystarczyło powiedzieć i wyłączyłbym.

Niestety, Twój passat, ani sprzęt nagłaśniający mi nie imponują, a tak mówiliśmy...i to nie raz.
Szkoda, że taki na forum jesteś rozmowny, a podczas spotów nie umiesz poprowadzić rozmowy, ani się odezwać.
To co Ty piszesz, powody, kredyt, passat, dziecko to ja się zastanawiam czy jesteś dorosły? ja wiem o Tobie wszystko z postów i one wcale nie sprawiają, że chce się spotkać, bo po co jak wiem stąd wszystko?
Każdy ma swoje problemy, ale żeby je wymieniać i obnażać, kogo to interesuje?
Jedyne co tu powinno w tym temacie interesować to temat spot- tak? kiedy? gdzie?i kto?

pietrek_g napisał/a:
bobro, odłożyć niestety nie dalem rady bo jak tylko coś odlozylem to od razu coś z autem się działo i trzeba bylo ruszyc oszczędności. Dla Ciebie taki weekend to kwestia checi, a dla mnie to kwestia wyboru czy kupić dziecku jedzenie i ciuszki na zimę czy jechać aby się z wam pobawić. Sorry ałe są rzeczy ważne i ważniejsze. Dlatego tez nie bylem na SO. Fundusze i oszczędności poszły na nowe auto gdyż tamtego nie oplacało się już reanimowac.

Tragizm... nie spotkam się z Wami, bo muszę dziecku ciuszki kupić...
Ty nigdy nie byłeś i nie będziesz na SO, bo co roku jest ta sama gadka, tylko powody się zmieniają, ale są na takim samym poziomie.

To jest takie głupie, jałowe gadanie jakoś na mazury jechałeś... to jest kwestia Twojego stylu życia, chyba na vw club za dużo siedzisz, bo oni mają to do siebie, że spoty są na parkingach wszyscy otworzą maski, puszczą muzę i grają kozaków.

A forum nie jest potrzebne do tego, żeby się spotykać i lubić, nie jest potrzebna do tego skoda- tylko fajni ludzie, których coś łączy- jeśli jest tym czymś skoda to ok.
Jak ktoś chce to zadzwoni i się umówi, to co się tu dzieje to jest jakiś dramat...po co takie przepychanki?
Śmieszy mnie gadanie mam dziecko/psa/kredyt/wole czas spędzać z rodziną- to może zamiast siedzieć i pisać nic nie wnoszące posty pobaw się z dzieckiem...
Ja na pewno na żadne spoty parkingowe jeździć nie będę, spróbowałam i nie, bo to nie dla mnie.
Najmilej wspominam nasz wypad do Lęborka, wspólne przejazdy skodami, wspólny wypad na SO i inne, których nie wymienię, ale nie było to stanie pod supermarketem.
Przejazd skodami zawsze budzi zainteresowanie :spoko:
Także uważam, że dla chcącego nic trudnego, a jak ktoś chce to zawsze znajdzie powód na nie.
Poza tym myślę, że powinno być tak, aby jak już się spotykamy było nas widać, żeby ludzie zainteresowali się, przyłączyli, ile jest użytkowników z okolic Gdyni, Lęborka, którzy wchodzą na forum, a którzy ani razu na zlocie spocie nie byli- ciekawe czemu?
Przykro mi, że Teo się odsunął, sympatyczny koleś, mielibyśmy teraz o czym pogadać :razz:
Każdy ma trochę racji, a jedyna słuszna racja jest taka, że najważniejszy problem tu to jest tworzenie problemów tam gdzie ich nie ma i brak chęci.
Uważam, że każdy ma prawo napisać swoje zdanie, pomysł z tematem wydzielonym jest ok pod warunkiem, że dojdzie się do czegoś sensownego.
Jakoś inne rejony potrafią funkcjonować razem, a tu? ludzie to czytają i co mają przyjechać? chcieć nas poznać? jak są takie kwasy?

katarzyna, no właśnie nie znasz mnie wcale i nie wiesz jaki tak naprawdę jestem.

Reszty nie będę komentował bo szkoda mi słów na wasze wywody. Wy wiecie swoje, ja wiem swoje. A tak na marginesie też miło wspominam wypad do Lęborka i przejażdżkę grupą po okolicy.

Teo się odsunął przez wasze pisanie i podejście. Bo My kontakt ze sobą mamy i nadal się będziemy spotykać. I nie przeszkadza mi to czy to będzie pod marketem czy gdzieś w plenerze.

katarzyna napisał/a:
To jest takie głupie, jałowe gadanie jakoś na mazury jechałeś... to jest kwestia Twojego stylu życia, chyba na vw club za dużo siedzisz, bo oni mają to do siebie, że spoty są na parkingach wszyscy otworzą maski, puszczą muzę i grają kozaków.

:spoko:

SKODZIK 100 - Sob 12 Paź, 2013

and napisał/a:
a tak na marginesie , jak ktoś chce to jutro w ramach nieoficjalnej Sekcji Mikologicznej Towarzystwa Botanicznego w Skodovka -Club wybieram się z innym Klubowiczem z Mazowsza do lasu

Andrzej Ja do lasu mam 100 m, więc dla mnie to codzienność, a 500 m dalej mam rezerwat czapli, nad rzeczką GOŚCICINA, w lesie wąwozy o głębokości do 50m , więc atrakcje prawie jak na południu naszego kraju :mrgreen: , więc wybacz ale tym razem z Tobą się nie wybiorę, choć zdaję sobie sprawę że las lasowi nie równy :zdrowie:

sebekle - Nie 13 Paź, 2013

a mnie się lisy przyglądają jak zimą szyby skrobię ;D
bobro - Nie 13 Paź, 2013

Dobrze że nie wilki :mrgreen:
Każdy sobie pogadał a teraz idę :spioch:

and - Nie 13 Paź, 2013

SKODZIK 100 napisał/a:
500 m dalej mam rezerwat czapli, nad rzeczką GOŚCICINA, w lesie wąwozy o głębokości do 50m , więc atrakcje prawie jak na południu naszego kraju :mrgreen: , więc wybacz ale tym razem z Tobą się nie wybiorę, choć zdaję sobie sprawę że las lasowi nie równy

no to już jestem zainteresowany odwiedzeniem tych pięknych miejsc , więc jak z powrotem nastanie ciepła pora czyli kwiecień /maj licze na spotkanie i Twoje przewodnictwo po tych pięknych miejscach

sebekle - Pią 18 Paź, 2013

Chętny ktoś na spota pod TESCO w Gdyni? ;D :razz:
bobro - Nie 20 Paź, 2013

gdybym wcześniej zajrzał to pewnie bym podjechał ale chyba lekko mam refleks szachisty :mrgreen:
sebekle - Nie 20 Paź, 2013

Jeszcze tu jestem :P
bobro - Nie 20 Paź, 2013

tylko pewnie jak ja dziś będę Śmigać do Gdyni ciebie już nie będzie
sebekle - Nie 20 Paź, 2013

Może tak być
bobro - Pon 23 Cze, 2014

Widać pomorskie z spotami jest martwe na amen szkoda wielka ale taka prawda od dawna była aż się martwica totalna zrobiła
saper - Pon 23 Cze, 2014

Heh, nie tylko u was, zerknij po innych regionach, nic się nie dzieje. :)
piszczek - Pią 04 Lip, 2014

bobro, no nie mów kolego że jest tak źle. Piszczek jedzie na tydzień do Łeby to się spot robi. Jedyny raz w roku :P
Pitter - Wto 24 Lut, 2015

Panowie, może jakieś spotkanie w 3mieście? Byłby ktoś chętny?
olczycki - Wto 24 Lut, 2015

może może ^^
olczycki - Sro 25 Lut, 2015

co jest z pomorskiego niema żadnych klubowiczów ^^
Pitter - Sro 04 Mar, 2015

Wątpię żeby nikogo nie było... Trzeba to rozbujać :)
adinet - Czw 05 Mar, 2015

Klubowicze są, tylko pewnie czasu nie mają (przynajmniej u mnie ostatnio tak jest - notoryczny brak czasu na cokolwiek :???: )
Ja chętnie wpadnę z małą "niespodzianką" ( :wink: )na jakiegoś spota, ale to dopiero w okolicach maja, bo muszę jeszcze sporo podłubać przy Skodolocie...

kubus - Czw 05 Mar, 2015

Chętnie się pojawię.
SKODZIK 100 - Pią 20 Mar, 2015

Dobra, wracam do życia , byle to był weekend, bo w tygodniu roboty pełno :mrgreen: i po 17 najlepiej :zdrowie:

ps Adinet widzieliśmy się w Lęborku przy starcie "niemieckiego szynobusu" do Maszewa :spoko:

pietrek_g - Sob 21 Mar, 2015

olczycki, są klubowicze tylko po małej spince wśród ekipy pomorskiej spoty znikły. Jeśli są to umawiane po cichu wśród grupy gdyńsko - wejherowskiej.
I żeby nie było, do Ciebie SKODZIK 100 nic nie mam.

Pitter, na rozbujanie spotów raczej bym nie liczył. Był czas, że na 90% spotów przyjeżdżałem ja i jeszcze jeden czy dwóch kolegów. Ale po pewnym czasie zostaliśmy słownie "zlinczowani" bo przestaliśmy jeździć Skodami.

adinet - Sob 21 Mar, 2015

SKODZIK 100 napisał/a:
(...)ps Adinet widzieliśmy się w Lęborku przy starcie "niemieckiego szynobusu" do Maszewa :spoko:

Całkiem możliwe, choć poza Adrianem (którego znam jeszcze z czasów mocno "przedSkodowych") nie wiedziałem kto jest kim... :wink:

SKODZIK 100 - Sob 21 Mar, 2015

adinet napisał/a:

Całkiem możliwe, choć poza Adrianem (którego znam jeszcze z czasów mocno "przedSkodowych") nie wiedziałem kto jest kim...

A Jak prosiłeś o numer Adriana obok stał Gościu, przy Nim, po trzydziestce :lol2: kojarzysz? Później na szlaku zawsze byłem przy kolejnym postoju, tak jak też "nasza" Garda, więc cofnij się pamięcią wstecz :tancze: :zdrowie: :zdrowie:

pozdrawiam SKODZIK (Robert)

SKODZIK 100 - Wto 08 Wrz, 2015

Ktoś tu zagląda? Czy pomorze umarło :'(

ps Dzięki Pietrek G za pozdrowienia :spoko:

Whites86 - Nie 27 Wrz, 2015

zaglądać zaglądają, ale się nie udzielają...
a chętnie spotkał bym się na jakims spocie z innymi posiadaczami setki

perkoz86 - Sob 20 Lut, 2016

czasu nie ma , jak się było nastolatkiem to było więcej czasu na tego typu sprawy
Mariusz90 - Sob 20 Lut, 2016

Nie przesadzaj :) (Praca rodzina znajomi dzieci) i czas jest na wszystko trzeba wiedzieć tylko jak to zagospodarować :D
groszek - Pon 04 Kwi, 2016

Otwarcie sezonu już niedługo to będzie okazja przy stadionie się spotkać.
Szeryf - Czw 04 Sty, 2018

''Wysłany: Pon 04 Kwi, 2016''

hmmm otwarcie sezonu 2 lata temu , ludziska trzeba cos podzialac bo ten klub umrze

Szeryf - Pią 05 Sty, 2018

hallo ludziska trzeba cos zrobic bo jak nic nie zrobimy to jak ma klub istniec bez klubowiczow ?? ??

nic sie nie dzieje niewiem poco mam ramki i naklejki klubowe na aucie jak chyba sam z pomorskiego jestem

Tupter1910 - Pią 05 Sty, 2018

Przeprowadź się do Łodzi tu często co kminimy.
Szeryf - Pią 05 Sty, 2018

noi tak powinno być
DJ_TRANCE - Sob 06 Sty, 2018

Tupter1910, "**uja się znasz na gazie " - hasło roku ;)
Co tutaj dużo gadać.
Jak są chęci obustronne to nie ma żadnych problemów ze spotkaniem, a jak się nie chce spotkać to można milion problemów wymyśleć - taka prawda.
Jak będziesz kiedyś w pobliży Łodzi to daj wcześniej znać to się zorganizuje spot :)

Szeryf - Sob 06 Sty, 2018

hmm narazie niestety nie wybieram sie w tamte strony ale z tego co widze latwiej bedzie chyba uwas zlot zrobic niz tutaj na pomorzu .
Szeryf - Pią 12 Sty, 2018

ale cisza na pomorskim, masakra
adinet - Sro 17 Sty, 2018

Hehe... Faktycznie słabo to u nas wygląda :lol2:
Ja ostatnio rzadko zaglądam na forum, ale jestem otwarty na propozycje spota (w miarę wolnego czasu oczywiście).

P.S. W Pruszczu jestem Furmanką praktycznie codziennie, bo tutaj pracuję :wink:

Szymon451 - Sro 17 Sty, 2018

W sumie ja mają frycią też bym wpadł :mrgreen:
Szeryf - Sro 14 Lut, 2018

trzeba coś zorganizować. bo z tego co widzę to tylko u nas nic się nie dzieje