::: Skodovka-Club ::: Strona Główna ::: Skodovka-Club :::

To forum jest częścią serwisu www.skodovka.pl

Kolokacja serwerów - www.eFUZJA.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Galeria] KUJAWSKO-POMORSKIE
Autor Wiadomość
teg
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   [Galeria] KUJAWSKO-POMORSKIE

Aby wszystkie zdjęcia i inne materiały były dostępne z jednego miejsca, zakładam ten temat. Proszę o umieszczanie tu wszelkich innych (jeszcze w tym temacie nie publikowanych) zdjęć.

JEDNOCZEśNIE PROSZę, ABY NIE ROBIć BAłAGANU - TZN., NIE WYPOWIADAć SIę W TEMACIE BEZ JEDNOCZESNEGO ZAłąCZANIA ZDJęć i komentarzy do nich. Dziękuję za uwagę :)

Bydgoszcz, Auchan - 26.01.2008 - I Zlot Skodovka-Club w woj. kujawsko-pomorskim! - krótka relacja :)

Zlot uznaję za udany! Nie spodziewałem się takiego tłumu :o Miałem wrażenie, jakby jakaś plotka się rozeszła i że połowa osób była spoza forum! (prawdopodobnie dzięki ulotkom kol. Ethi! :D )

Kiedy zajechałem na miejsce, zaskoczyła mnie ilość samochodów i osób. Do tego stopnia, że zostałem oślepiony przez światła ślicznych, stojących obok siebie Skód ;)

Pojawiły się oczywiście Felicie (większość), jedna Favorit (bardzo miło), Fabie, widziałem też chyba Roomstera i nową Fabię, była też jedna albo dwie Octavie.. Generalnie na parkingu był spory tłum!

Przyszedł czas na przywitania, na wstępie zostałem ochrzczony jako organizator, a także pomylony z Ethim przez pana z gazety :o Generalnie pomyłek imienno-nickowych było sporo ;)

W tym momencie nastąpiły grupowe zdjęcia: ustawienie samochodów w półokrąg, pan z gazety wkroczył na dach swojego samochodu, następnie zdjęcia klubowiczów przed samochodem.

Na miejsce spotkania dotarły z salonu najnowsza Fabia, oraz Superb - zrobili sobie reklamę, ale było to bardzo sympatyczne. Uczestniczyli w zdjęciach, po czym odjechali niemalże z piskiem, jeszcze bardziej zwracając na nas uwagę ludzi na parkingu :-D

Następnie (niestety nie wszyscy) udaliśmy się do Auchana, usiąść, porozmawiać, poznać się. Było bardzo sympatycznie i wesoło :)

Nadszedł czas na chyba najciekawszy moment: krótki przejazd przez miasto, do Galerii Pomorskiej! Pogoda była okropna. Najpierw ustawiliśmy się przy wyjeździe (tu przepraszam, że troszkę "zmuliłem" i wprowadziłem mały bałagan :oops: ). Nasz konwój dzielnie prowadził Ethi, przez strasznie mocny wiatr i deszcz taki, że mało co było widać, niezbyt dobrej jakości drogą (Bydzia w przebudowie...), często i gęsto uczęszczaną ulicą Fordońską, z prędkością 40-50km/h. Długo nie zapomnę min ludzi na przystanku :)

Zajechaliśmy na miejsce trąbiąc, gdzie po krótkiej rozmowie rozstaliśmy się, wydając wszelkiego rodzaju odgłosy klaksonów i "gazowanych" silników :D

Dziękuję bardzo wszystkim za przybycie, mam nadzieję, że to nie ostatni zlot! Było bardzo sympatycznie pomimo okropnej pogody. Spodziewałem się, że będzie nas może 5 osób :o Tak więc na następnym zlocie spodziewam się tłumu!

Chciałem podziękować koledze Ethi za "załatwienie" prasy i prowadzenie konwoju, oraz wszystkim przybyłym (a szczególnie tym z daleka - podziw, żeby znad morza jechać taki kawał drogi w taką pogodę, specjalnie na zlot).

Zdjęcia ze strony InfoFordon - patrona imprezy:

http://www.infofordon.pl/...=1420&Itemid=38

Zdjęcia wykonane przez JankoMuzykant. Jak widać, na zlocie można było zobaczyć najnowsze modele Skody.

http://www.janiccy.pl/gal...?g2_itemId=8166

Zdjęcia kol. Huzar:

Krótki, marnej jakości filmik, wykonany tuż po przejeździe małego (niestety) konwoju przez Bydgoszcz, tuż przed odjazdem w różne strony - okropna pogoda...

http://pl.youtube.com/watch?v=JPdAHrHQZIc

Ten sam filmik do pobrania na dysk:

http://s001.wyslijto.pl/i...369756700646949

Galeria różnych zdjęć, które dostałem od kol. Ethi:

Teraz czekamy na zdjęcia od człowieka z gazety - wtedy zrobię z całości galerię 640x480 i poproszę Kermita, żeby umieścił ją na stronie głównej.

EDIT:
Z ostatniej chwili - zdjęcia z telefonu nadesłane przez jacekgd, które pozwoliłem sobie wgrać na wyslijto.pl:

http://s004.wyslijto.pl/i...677368109585019

PROSZę O PRZYKLEJENIE TEGO TEMATU.
Ostatnio zmieniony przez Baranek Wto 27 Paź, 2009, w całości zmieniany 2 razy  

teg
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Maj, 2008   

Zdjęcia z dzisiejszego spotkania w Bydgoszczy. Skład osobowy: Mr. Brush, TRV, Ethi, Teg :) Było sympatycznie, zapraszamy wszystkich na następne spotkania!

Ethi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Sty, 2009   

Zdjęcia i relacja ze spotkania z dnia 24.10.2008
Spotkanie odbyło się w Bydgoszczy a dokładnie na parkingu Galerii Pomorskiej :) Swoja obecnością zaszczycili stali bywalcy i nowi koledzy klubowi z naszego regionu :) Skład: Teg, bart567, Marekbydgoszcz, michalexc, Ethi
Atmosfera jak zwykle była bardzo gorąca i było bardzo sympatycznie :) Nie obyło się bez pisków, dymu i smrodu palonej gumy :D Spocik zamienił się troszkę na spot techniczny (pomocy potrzebował Teg z autem i Ethi z Car Audio :) )
A oto zdjęcia:
http://www.marek.box.net....SZCZ%2010.2008/
SERDECZNIE I GORĄCO ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIA ! ! !

Ethi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Sty, 2009   

Spotkanie Zimowe z dnia 10.01.2009
Spotkaliśmy się na parkingu przy Auchanie pogadaliśmy zrobiliśmy fotki później udaliśmy się na pobliską opuszczoną stacje paliw gdzie na parkingu był śnieg :D Każdy z nas pokazał parę popisów na śniegu :)
Obecni na spocie:
-michalexe
-marekbydgoszcz
-Ethi
-Żuku
-ArekBinek_86
A oto fotka ze spotu
Niestety tylko jedna ale za to najładniejsza :)

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania :)

Halicki
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009   

Torun - 2009.04.04 - spotkanie kilku klubow Skody

Kilka informacji o bezpiecznym poruszaniu sie autem:

Park maszynowy (troche aut pozniej dojechalo):

Kto chcial ten mogl pocwiczyc reakcje samochodu na sliskiej nawierzchni:

Najstarsze pojazdy na spocie ;)

Wyjazd z pasa/toru 400m - az mi sie konwoj na SO 2008 przypomnial ;)

Ethi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Kwi, 2009   

ZLOT FANÓW SKODY
04.04.2009 Toruń-Tor Rallycrossowy

Spotkanie odbyło się w Toruniu na torze rallycrossowym w sobotę 4 kwietnia.
Zjawiły się skody z całej Polski od Gdyni po Wrocław było ok. 40 aut tej pięknej marki.
Na zlocie dominowały Octavie i Felicie ale nie zabrakło słynnych Favoritek i pięknych Fabii :)
Na zlocie było można się dowiedzieć jak bezpiecznie poruszać się po drodze a to dzięki TAJ który zapewnił nam wykład z "Bezpiecznej Jazdy" Po wykładzie była płyta poślizgowa. Było można nauczyć się jak wyjść z poślizgu i zobaczyć jak się zachowamy podczas wpadnięcia w poślizg. Po płycie poślizgowej przenieśliśmy się płytę lotniska gdzie TAJ zorganizował wyścigi na 1/4 mili :) Można było zmierzyć się na starcie.
Po atrakcjach przyszła pora na posiłek w Restauracji Rajdowej :jem3:
Atmosfera była bardzo gorąca i miła zresztą jak zawsze :P
Na zlocie gościliśmy dwa inne kluby tej wspaniałej marki:
- OCP Octavia Club Polska
- SCP Skoda Club Polska
Dziekujemy wszystkim za przybycie i miłą atmosfere :piwo:

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA NASZE INNE SPOTKANIA

ZDJĘCIA:

Film:
Film ze zlotu zmontowany przez Skoda Club
http://www.youtube.com/wa...75B221&index=20

Edit and - posprzątalem trochę z postami ktore nie trzymały sie prośby autora tematu
teg napisał/a:
JEDNOCZEśNIE PROSZę, ABY NIE ROBIć BAłAGANU - TZN., NIE WYPOWIADAć SIę W TEMACIE BEZ JEDNOCZESNEGO ZAłąCZANIA ZDJęć i komentarzy do nich. Dziękuję za uwagę
Ostatnio zmieniony przez Ethi Nie 10 Sty, 2010, w całości zmieniany 5 razy  

Ethi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010   

ZIMOWE SPOTKANIE
BYDGOSZCZ-AUCHAN
09.01.2010

Spocik się odbył o godzinie 14:00 na parkingu Bydgoskiego supermarketu Auchan.
Zjawili się klubowicze Skodovki, OCP i SCP łącznie było 9 aut i 14 klubowiczów.
Mimo bardzo zimnej i śnieżnej pogody była gorąca atmosfera :) Pogadaliśmy, pośmialiśmy się, posłuchaliśmy swoich muzycznych sprzętów w autach i oczywiście troszkę zabawy na śniegu :)

ZDJĘCIA:

michalexc
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Sty, 2010   

Filmik : SPOT 09.01.2010 r.

to mój pierwszy film kręcony kamerką :wink: ręka drżała mi zimna,później było lepiej bo założyłem rękawiczki :razz:

Odpowiedz do tematu