::: Skodovka-Club ::: Strona Główna ::: Skodovka-Club :::

To forum jest częścią serwisu www.skodovka.pl

Kolokacja serwerów - www.eFUZJA.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Spot] POMORSKIE
Autor Wiadomość
sebekle
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   

za zimno/za daleko/fura nieumyta/imieniny kota/wyprzedaż mebli ogrodowych? ;D
skodzik, :piwo:

katarzyna 
*Klubowicz*

SKODZIK 100, :spoko:
sebekle, zapomniałeś dodać brak skody / kredyt hipoteczny/ dziecko/brak dobrego sprzętu nagłaśniającego, który by uniemożliwiał prowadzenie normalnej rozmowy na parkingu pod supermarketem/ brak dobrych opon, żeby spalić gumę na koniec.

bobro 
Forumowicz

Chwile mnie nie było i już ktoś z ucha zaczął strzelać. Z szacunkiem dla admina. W takim bądź razie proszę utworzyć osobny temat sporów i rozmów dla poszczególnych rejonów Polski.
Prawda jest taka są zwolennicy natury którzy wolą raz a porządnie się zintegrować i zwolennicy kostki brukowej którzy lubią zgiełk miasta i szybką wymianę 3 zdań oraz aby nie oddalić się od miejsca zamieszkania nie dalej jak 10 min samochodem. A to że woj pomorskie ma sporą powierzchnie i zrzesza nas wszystkich tu obecnych tworzy się problem którego co najmniej 1 osoba nie potrafi zrozumieć że nie jest odosobniona w życiu dorosłym i wszystkimi z jego przypadłościami : kredyty,praca itd
I mimo rozmów nie związanych z zaistniałym tematem puki nie ma wyzwisk proszę o nie interweniowanie bo to dopiero dokłada do pieca węgla a bany na 7 dni za prawdę uważam iż zmniejszą tylko zainteresowanie tym forum, Ot tyle mam do powiedzenia. I mam w :ass: czy się moje zdanie liczy czy nie Ja zawsze mam racje :lol2: :zdrowie:

sebekle
[Usunięty]

przez forum poprzedniego samochodu-P306-poznałem trochę osób ale teraz ja mam skodę, kto inny renault jeszcze inny omegę ale widzimy się conajmniej raz w tygodniu i nie umawiamy się przez forum 306 bo nie są to spoty 306 tylko kumpli i podejrzewam, że było by to źle widziane na tamtym forum. i na parkingu pod castoramą na pierwszym spocie wytrzymaliśmy jakieś 15min po czym każdy stwierdził, że trzeba sprawdzić, który egzemplarz jest najszybszy :mrgreen: i był to pierwszy i ostatni spot na polbruku

pietrek_g 
*Klubowicz*

Robert, dyskusja była i to bardzo zaciekła. Jak widzisz co niektórym się aż oberwało tygodniem milczenia za swe niewłaściwe poglądy i obrażanie innych.

A jak ktoś ma jakies aluzję do mnie to zapraszam na pw. Przyjmę każdą konstruktywną krytykę. Bo widzę że tu się jakiś zamęt wokół mnie robi i wszyscy chcą mi d..pe odrabiać ale nikt nie potrafi powiedzieć wprost co mu na sercu leży. Nie wiem jak mają w zwyczaju kaszubi ale ja nie lubię owijania w bawełnę! Będziecie mieli dzieci, rodziny itp to zobaczycie jakie mam priorytety w życiu. Póki co proszę się nie wpier...lać w moje sprawy życiowe jak nie znacie szczegółów. Dziwne, że jakoś z Teo i baczek2lo jakoś się normalnie dogadujemy i rozumiemy. Ale chyba część osób w tym regionie ma jakąś manię wyższości albo uważa się za lepszych tylko dlatego, ze ma kilka aut/ lepiej zarabia itp.

Kasiu, informuje że passat jest lepiej nagłośniony od skody więc byłoby czego posłuchać, a jak Ci to przeszkadzało na spotach wystarczyło powiedzieć i wyłączyłbym.

bobro 
Forumowicz

pietreksłuchaj może inaczej jako do osoby Twojej nie mam nic. Ale zrozum jedno
Ja i większość z tu obecnych mamy kredyty na głowie rodziny pracujemy w takich a nie innych godzinach i zarabiamy tylko co większość czyli śmieszne pieniądze że trzeba od 10 do 10 kombinować. Tu obecni w rejonie mają od 1 do ok 60 samochodów i uwierz mi utrzymanie 1 czasem stanowi problem lecz 2 razy w roku wydać ok 200 zł za weekend aby się spotkać pogadać pośmiać da się odłożyć i nie zależnie czy się jedzie 10km czy 100 w 1 stronę. Gdyby nie moja przeprowadzką zjawił bym się na SO i bym nie marudził że na chińskich muszę jechać aby nie paść. W moim osobistym odczuciu to nie kwestia PLN tylko chęci. Jak by chęci były od stycznia spokojnie byś PLN odłożył do czerwca na weekend z znajomymi gdzie możesz zabrać żonę dziecko psa kota a nawet słonia. To jest wkurza Mnie w Twojej osobie. A szczerze mnie wali na takim wypadzie czy przyjedziesz Trabantem czy nowym Mercedesem. Ale spot umawiany na forum Skody sorry ale fajnie by było aby nie zjawiały się inne wynalazki innych marek. Dla mnie możecie mnie opier.... banować do bólu jak komuś sprawi to przyjemność ale i tak swojego zdania ani poglądu nie zmienię bo nie jestem chłopaczkiem 16 letnim aby mi ktoś wbijał w głowę że życie wygląda inaczej

pietrek_g 
*Klubowicz*

bobro, odłożyć niestety nie dalem rady bo jak tylko coś odlozylem to od razu coś z autem się działo i trzeba bylo ruszyc oszczędności. Dla Ciebie taki weekend to kwestia checi, a dla mnie to kwestia wyboru czy kupić dziecku jedzenie i ciuszki na zimę czy jechać aby się z wam pobawić. Sorry ałe są rzeczy ważne i ważniejsze. Dlatego tez nie bylem na SO. Fundusze i oszczędności poszły na nowe auto gdyż tamtego nie oplacało się już reanimowac.

and 
*Klubowicz*

SKODZIK 100 napisał/a:
Co tu taka cisza?

SKODZIK 100, cisza ? zobacz na spoty mazowieckie tam dopiero jest cisza , nikomu sie nawet nie chciało podziękwać innym za ostatnie spotkanie ktore odbyło sie w SIERPNIU
SKODZIK 100 napisał/a:
tez brak miejsc pod marketami na spota

zaduszki idą i ludzie do sklepów po znicze jeżdzą , więc to normalne ze brak miejsc

a tak na marginesie , jak ktoś chce to jutro w ramach nieoficjalnej Sekcji Mikologicznej Towarzystwa Botanicznego w Skodovka -Club wybieram się z innym Klubowiczem z Mazowsza do lasu , nie pisze o tym w temacie Spotów Mazowieckich bo i tak zapewne nikt by sie nie pojawił , ale jesli ktoś z Pomorza ma chęć wybrać sie z nami do lasu to zapraszam ,

info udziele telefonicznie , a jutro pojawi sie adnotacja o spacerze w temacie Miłe spotkania

katarzyna 
*Klubowicz*

pietrek_g napisał/a:
Kasiu, informuje że passat jest lepiej nagłośniony od skody więc byłoby czego posłuchać, a jak Ci to przeszkadzało na spotach wystarczyło powiedzieć i wyłączyłbym.

Niestety, Twój passat, ani sprzęt nagłaśniający mi nie imponują, a tak mówiliśmy...i to nie raz.
Szkoda, że taki na forum jesteś rozmowny, a podczas spotów nie umiesz poprowadzić rozmowy, ani się odezwać.
To co Ty piszesz, powody, kredyt, passat, dziecko to ja się zastanawiam czy jesteś dorosły? ja wiem o Tobie wszystko z postów i one wcale nie sprawiają, że chce się spotkać, bo po co jak wiem stąd wszystko?
Każdy ma swoje problemy, ale żeby je wymieniać i obnażać, kogo to interesuje?
Jedyne co tu powinno w tym temacie interesować to temat spot- tak? kiedy? gdzie?i kto?

pietrek_g napisał/a:
bobro, odłożyć niestety nie dalem rady bo jak tylko coś odlozylem to od razu coś z autem się działo i trzeba bylo ruszyc oszczędności. Dla Ciebie taki weekend to kwestia checi, a dla mnie to kwestia wyboru czy kupić dziecku jedzenie i ciuszki na zimę czy jechać aby się z wam pobawić. Sorry ałe są rzeczy ważne i ważniejsze. Dlatego tez nie bylem na SO. Fundusze i oszczędności poszły na nowe auto gdyż tamtego nie oplacało się już reanimowac.

Tragizm... nie spotkam się z Wami, bo muszę dziecku ciuszki kupić...
Ty nigdy nie byłeś i nie będziesz na SO, bo co roku jest ta sama gadka, tylko powody się zmieniają, ale są na takim samym poziomie.

To jest takie głupie, jałowe gadanie jakoś na mazury jechałeś... to jest kwestia Twojego stylu życia, chyba na vw club za dużo siedzisz, bo oni mają to do siebie, że spoty są na parkingach wszyscy otworzą maski, puszczą muzę i grają kozaków.

A forum nie jest potrzebne do tego, żeby się spotykać i lubić, nie jest potrzebna do tego skoda- tylko fajni ludzie, których coś łączy- jeśli jest tym czymś skoda to ok.
Jak ktoś chce to zadzwoni i się umówi, to co się tu dzieje to jest jakiś dramat...po co takie przepychanki?
Śmieszy mnie gadanie mam dziecko/psa/kredyt/wole czas spędzać z rodziną- to może zamiast siedzieć i pisać nic nie wnoszące posty pobaw się z dzieckiem...
Ja na pewno na żadne spoty parkingowe jeździć nie będę, spróbowałam i nie, bo to nie dla mnie.
Najmilej wspominam nasz wypad do Lęborka, wspólne przejazdy skodami, wspólny wypad na SO i inne, których nie wymienię, ale nie było to stanie pod supermarketem.
Przejazd skodami zawsze budzi zainteresowanie :spoko:
Także uważam, że dla chcącego nic trudnego, a jak ktoś chce to zawsze znajdzie powód na nie.
Poza tym myślę, że powinno być tak, aby jak już się spotykamy było nas widać, żeby ludzie zainteresowali się, przyłączyli, ile jest użytkowników z okolic Gdyni, Lęborka, którzy wchodzą na forum, a którzy ani razu na zlocie spocie nie byli- ciekawe czemu?
Przykro mi, że Teo się odsunął, sympatyczny koleś, mielibyśmy teraz o czym pogadać :razz:
Każdy ma trochę racji, a jedyna słuszna racja jest taka, że najważniejszy problem tu to jest tworzenie problemów tam gdzie ich nie ma i brak chęci.
Uważam, że każdy ma prawo napisać swoje zdanie, pomysł z tematem wydzielonym jest ok pod warunkiem, że dojdzie się do czegoś sensownego.
Jakoś inne rejony potrafią funkcjonować razem, a tu? ludzie to czytają i co mają przyjechać? chcieć nas poznać? jak są takie kwasy?

pietrek_g 
*Klubowicz*

katarzyna, no właśnie nie znasz mnie wcale i nie wiesz jaki tak naprawdę jestem.

Reszty nie będę komentował bo szkoda mi słów na wasze wywody. Wy wiecie swoje, ja wiem swoje. A tak na marginesie też miło wspominam wypad do Lęborka i przejażdżkę grupą po okolicy.

Teo się odsunął przez wasze pisanie i podejście. Bo My kontakt ze sobą mamy i nadal się będziemy spotykać. I nie przeszkadza mi to czy to będzie pod marketem czy gdzieś w plenerze.

sebekle
[Usunięty]

katarzyna napisał/a:
To jest takie głupie, jałowe gadanie jakoś na mazury jechałeś... to jest kwestia Twojego stylu życia, chyba na vw club za dużo siedzisz, bo oni mają to do siebie, że spoty są na parkingach wszyscy otworzą maski, puszczą muzę i grają kozaków.

:spoko:

SKODZIK 100 
*Klubowicz*

and napisał/a:
a tak na marginesie , jak ktoś chce to jutro w ramach nieoficjalnej Sekcji Mikologicznej Towarzystwa Botanicznego w Skodovka -Club wybieram się z innym Klubowiczem z Mazowsza do lasu

Andrzej Ja do lasu mam 100 m, więc dla mnie to codzienność, a 500 m dalej mam rezerwat czapli, nad rzeczką GOŚCICINA, w lesie wąwozy o głębokości do 50m , więc atrakcje prawie jak na południu naszego kraju :mrgreen: , więc wybacz ale tym razem z Tobą się nie wybiorę, choć zdaję sobie sprawę że las lasowi nie równy :zdrowie:

sebekle
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Paź, 2013   

a mnie się lisy przyglądają jak zimą szyby skrobię ;D

bobro 
Forumowicz

Dobrze że nie wilki :mrgreen:
Każdy sobie pogadał a teraz idę :spioch:

and 
*Klubowicz*

SKODZIK 100 napisał/a:
500 m dalej mam rezerwat czapli, nad rzeczką GOŚCICINA, w lesie wąwozy o głębokości do 50m , więc atrakcje prawie jak na południu naszego kraju :mrgreen: , więc wybacz ale tym razem z Tobą się nie wybiorę, choć zdaję sobie sprawę że las lasowi nie równy

no to już jestem zainteresowany odwiedzeniem tych pięknych miejsc , więc jak z powrotem nastanie ciepła pora czyli kwiecień /maj licze na spotkanie i Twoje przewodnictwo po tych pięknych miejscach

sebekle
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Paź, 2013   

Chętny ktoś na spota pod TESCO w Gdyni? ;D :razz:

bobro 
Forumowicz

Wysłany: Nie 20 Paź, 2013   

gdybym wcześniej zajrzał to pewnie bym podjechał ale chyba lekko mam refleks szachisty :mrgreen:

sebekle
[Usunięty]

Jeszcze tu jestem :P

bobro 
Forumowicz

tylko pewnie jak ja dziś będę Śmigać do Gdyni ciebie już nie będzie

sebekle
[Usunięty]

Może tak być