::: Skodovka-Club ::: Strona Główna ::: Skodovka-Club :::

To forum jest częścią serwisu www.skodovka.pl

Kolokacja serwerów - www.eFUZJA.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
1 Ogólnopolski Zlot " Skodomania"
Autor Wiadomość
militarius 
Forumowicz

Wysłany: Pon 11 Wrz, 2017   

Olcia napisał/a:
Mój post też został usunięty ale być może to jakieś problemy techniczne, bo przecież po co ktoś miałby usuwać posty dotyczące zlotu, skoro znajdowały się one w tym właśnie wątku :)

bo ktoś ma ból tyłka ;) mega dojrzałe zachowanie, winszuję zarządowi (specjalnie z małej litery) :mrgreen:

zapraszam - www.kubaflorkiewicz.pl

TalkAbout
Forumowicz

Te dwa czy trzy posty ja skasowałem.
Ale zupełnie przypadkiem, wiem że teraz większość pomyśli że specjalnie.
Dla dowodu, że nie specjalnie pragnę podkreślić tylko, że jak bym chciał działać specjalnie to wywaliłbym cały temat czy też tematy związane ze zlotem, a nie robiłem ani nie robię tego.
Osoby których posty usunąłem serdecznie przepraszam...

I proszę nie wylewać kubła pomyj na ZARZĄD (tu specjalnie z dużej litery) bo nie ma ON nic z tym wspólnego...

and 
*Klubowicz*

patrząc na fotki pozostaje żal :beksa: , że nie mogliśmy być tam z Wami .
jak widać STS odwiedziły same współczesne Skody + inne marki , z fotek mały i tudi widać że na Skodomanii przeważały klasyki , czyli równowaga w przyrodzie została zachowana

temat założony przez członków Skodovki , treść zgodna z regulaminem forum , nikt nie naklania w tym temacie do łamania regulaminu wiec niezrozumiała jest treść
TalkAbout napisał/a:
jak bym chciał działać specjalnie to wywaliłbym cały temat czy też tematy związane ze zlotem,

Forum jest dla wszystkich Skodziarzy chętnych do wymiany informacji , a administracja powinna stać na straży praworządności na forum .

Jeśli administracja: tzn Kermit lub KASIA I ADAM (FELA) uwążają że złamalem prawo tym wpisem to bardzo chętnie porozmawiam na ten temat

PanKu 
Forumowicz

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2017   

Oglądając zdjęcia, powiem Wam, że naprawdę dobrą robotę odwaliliście ;)
kurcze, no żałuje że nie pojechałem... ale jeżeli będzie następna edycja za rok, to jestem tam na 100% ;)

----> https://www.facebook.com/...05607542830671/ <----

BYŁO:
subaru impreza GF 2.0 AWD, peugeot 106 1.0, audi 80 b3 1.9d, mazda mx3 1.8 v6 24v, skoda felicia ROST STYLE 1.3mpi, citroen berlingo 1.8 8v

tudi 
Forumowicz

PanKu napisał/a:
Oglądając zdjęcia, powiem Wam, że naprawdę dobrą robotę odwaliliście ;)

a tu masz filmik :) ludzie naprawde dobrze sie bawili :)
https://www.facebook.com/...115368232486716

mały 
*Klubowicz*

Zostawmy już te przykre tematy, znikające posty, chodzące po ludziach przypadki i słabe teksty... Nie warto...
Wróćmy do rzeczy miłych, przyjemnych i pozytywnych, których w ten weekend było całe mnóstwo :) Impreza pojawiła się spontanicznie i było mało czasu na podjęcie decyzji o udziale i przełożenie wcześniejszych planów, oczywiste jest, że nie wszyscy mogli dotrzeć. Tym większe ukłony i raz jeszcze ogromne słowa uznania dla Karoliny, Sapera, Razora i Piotrka za zorganizowanie wydarzenia, w które zaangażowali miejscowy ośrodek kultury, lokalną gazetę, zaprosili wielu sponsorów, dj’a i przygotowali fantastyczną trasę rajdu i to wszystko raptem w 3 tygodnie! Dla chcącego nic trudnego! :) Mamy nadzieję, że zlot i rajd na stałe wpisze się w kalendarz imprez, bo my już nie możemy się doczekać powrotu „na Chorwację” :) Fajnie było by za rok, już w większym gronie, zaśpiewać , tak jak w sobotę:
” Bo wszyscy Skodziarze to jedna rodzina” :)

Favo 91 
*Klubowicz*

Szkoda tylko że jest tak małe zainteresowanie samochodami na zlocie samochodowym.
Miejsce fajne ale ja przyszłościowo nie widze sensu takich zlotów chyba że do pogadania o krajobrazach.
Foto ode mnie bo zawsze takie auta są pominięte wszędzie jeżeli chodzi o zdjecia.

Skoda favorit comfort line 136glxi 1995r tylko wspomnienie

tudi 
Forumowicz

Wysłany: Sro 13 Wrz, 2017   

Favo 91 napisał/a:
Szkoda tylko że jest tak małe zainteresowanie samochodami na zlocie samochodowym.
Miejsce fajne ale ja przyszłościowo nie widze sensu takich zlotów chyba że do pogadania o krajobrazach.
Foto ode mnie bo zawsze takie auta są pominięte wszędzie jeżeli chodzi o zdjecia.

[url=https://images82.fotosik.pl/800/187465dbe17517e3.jpg]Obrazek[/URL]

ojj fotki byly zrobione i galeria wrzucona wiec nie bylo pominiete.... zainteresowanie jest ale trzeba jeszcze do tego sie troche zintegrowac ze zlotowiczami :)

Olcia 
*Klubowicz*

Favo 91 napisał/a:

[url=https://images82.fotosik.pl/800/187465dbe17517e3.jpg]Obrazek[/URL]

To Ty chyba na innym zlocie byłeś. 😉
Gdzie byłeś kiedy było zdjęcie grupowe wszystkich aut?
Wielu uczestników zlotu przechadzało się po ośrodku i podziwiało fury.
Trzeba było autkiem podjechać bliżej sceny i się pokazać 😊
Szczerze mówiąc auto Twoje oglądaliśmy ale nie wiemy kto był jego właścicielem 😊

winczester 
Forumowicz

Miałem być na imprezie ale przykra sytuacja miała miejsce i w zasadzie w ostatniej chwili z bratem zrezygnowaliśmy, bardzo cieszę się że zlot się udał ;) ), Samochody jak samochody na takich zlotach ważni są ludzie, wymiana doświadczeń, życie, zabawa - To jest najważniejsze, nie tylko oglądanie blachy ; -)

pozdrawiam Was cieplutko i oby do następnego zlotu.

militarius 
Forumowicz

Favo 91 napisał/a:

Z tego co widzę to jesteś chyba pierwszym niezadowolonym, który jest zniesmaczony, że jego cały rok przygotowywane auto zostało pominięte :mrgreen: jeśli nie bywasz na takich imprezach to wytłumaczę - najczęściej się tam ludzie integrują, a nie non stop gadają o samochodach.

zapraszam - www.kubaflorkiewicz.pl

Favo 91 
*Klubowicz*

Olcia napisał/a:
To Ty chyba na innym zlocie byłeś. 😉
Gdzie byłeś kiedy było zdjęcie grupowe wszystkich aut?
Wielu uczestników zlotu przechadzało się po ośrodku i podziwiało fury.
Trzeba było autkiem podjechać bliżej sceny i się pokazać 😊
Szczerze mówiąc auto Twoje oglądaliśmy ale nie wiemy kto był jego właścicielem 😊

Ja przyjechałem w piatek wieczorkiem i byłem do soboty do 14. Nie było faktycznie co robić i nie miałem więcej czasu to sobie wróciłem do Waw. A tak poza tym to chciałem samochód przejechać.

winczester napisał/a:
To jest najważniejsze, nie tylko oglądanie blachy ; -)

Dla mnie celem zlotu samochodowego jest rozmawianie tylko i wyłącznie o samochodach przyjaźni nie szukam :-)

militarius napisał/a:
Z tego co widzę to jesteś chyba pierwszym niezadowolonym, który jest zniesmaczony, że jego cały rok przygotowywane auto zostało pominięte jeśli nie bywasz na takich imprezach to wytłumaczę - najczęściej się tam ludzie integrują, a nie non stop gadają o samochodach.

Haha po pierwsze ja samochód szykuje dla siebie a nie na jakiś zlot to jest zasadnicza kwestia. A na zlocie byłem ostatnio w 2013r
Skoda favorit comfort line 136glxi 1995r tylko wspomnienie

rufik81 
*Klubowicz*

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017   

Favo 91 napisał/a:
Nie było faktycznie co robić i nie miałem więcej czasu

w sobotę do 14 to faktycznie na ośrodku prawie nikogo nie było, bo jeździli po górkach promach itd:) ale na tym się dzień nie kończył, szkoda że tak szybko wyjechałeś,

w zasadzie nie potrzebna ta dyskusja skoro:
Favo 91 napisał/a:
A tak poza tym to chciałem samochód przejechać.

to był zasadniczo Twój cel.
Była: felka, favorit, 105, 100 jak co to --> tel. 505 329 602
Fabia & Rapid by Rufik81-temat

Michcio 
Forumowicz

Wysłany: Sob 16 Wrz, 2017   

Tak w skrócie to iście zarąbiście ^^
Impreza super, z miejscem trafiliście w dziesiatkę, już nie mówię o pogodzie, nie dość że w piąteczek disco to sobote rajd z niezapomnianymi przygodami i ludźmi, sobota karaoke, wspólne grillowanie, no po prostu bomba, nawet się nie spodziewaliśmy że będzie tak wesoło, czekamy z niecierpliwością na następne spotkanko :tancze:

winczester 
Forumowicz

Wysłany: Nie 17 Wrz, 2017   

Favo 91 napisał/a:
winczester napisał/a:
To jest najważniejsze, nie tylko oglądanie blachy ; -)

Dla mnie celem zlotu samochodowego jest rozmawianie tylko i wyłącznie o samochodach przyjaźni nie szukam :-)

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać.

and 
*Klubowicz*

Tak z nudow wszedlem na skodovke i na ten watek i od razu zescie mi humor poprawili tym naskakiwaniem na niezadowolonego Favo91.podobne to bylo do negowania SO. Choc pisalem wczesniej ze zaluje ze bylem nieobecny na zlocie to patrzac na opisy co tam sie dzialo to w sumie teraz zastanawiam sie co takiego bylo tam super? Przeciez rajdy i inne dyscypliny sportowe byly tez na SO , a ze Favo91 to nie pasowalo ( byli tez inni) to nie powod zeby czlowieka hejtowac, bo to "stary" skodziarz mazowiecki

PIOTRUŚ 
*Klubowicz*

Super była atmosfera Ludzie I integracje ....Nie było obozów regionalnych tylko bawiliśmy się wspólnie. and, gdybyś przyjechał to miał byś porównanie co do imprezy jako całości a tak to są tylko domysły. Opinia kolegi Favo 91, jest jak najbardziej przydatna i pomoże nam dopracaowac pewne kwestie związanie ze zlotowiczami nie bioracymi udziału w rajdzie. Zlot odbywał się zgodnie z planem i podczas rajdu ośrodek był prawie pusty. Tematów rozmów między Zlotowiczami przewidzieć nie możemy :wink:
Favo 91 osobiście nie widziałem Twojego samochodu ,faktycznie może trzeba pomyśleć o ustawieniu ich po rajdzie w formie wystawy...:)

Nie widzę też fali hejtu ,którego się tak and mocno doszukujesz...

mały 
*Klubowicz*

Kilka filmów z imrezy. Miłego oglądania ;)
Piątkowa zabawa

https://youtu.be/pLTozI_vQ6Y

Zawody na wodzi i... ;)

https://youtu.be/0T-74sXCzCU

Przeprawa promowa i związane z tym perypetie

https://youtu.be/1yGvaLIj7OI

saper 
*Klubowicz*

To ja jako jeden z organizatorów się wypowiem :)
Dziękujemy za obecność wszystkim tym, którzy zechcieli się pojawić i mam nadzieję, że wszyscy co byli, byli zadowoleni, co można zauważyć po waszych wpisach. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa i komentarze, dzięki którym wiemy, że za rok się odbędzie kolejna edycja. Niestety nie wszystkim się to podoba, że można zorganizować coś lepiej, w tak krótkim czasie (po kapitulacji SO, mieliśmy miesiąc), w ciekawym miejscu, dlatego nagle, całkiem przypadkiem usunęły się trzy posty tylko w tym temacie. Zawsze mi się wydawało, że rolą admina jest czytanie ze zrozumieniem, a nie klikanie na pałę. Ale nic się nie dzieje w życiu przypadkiem. Przykre jest tylko to, że po odwołaniu SO, admin sam sobie strzelił w kolano i jakoś się z tego bronił, ale co tu bronić. :) Miło by było, aby admin tak jak szybko usunął te posty, tak szybko je przywrócił. Jeśli chodzi o sam zlot, to dla niektórych było super, a dla innych nie, każdy ma inne oczekiwania wobec zlotu i każdy może wypowiedzieć się na ten temat. Z rozmów na ośrodku, według waszych opinii, zlot wypadł bardzo dobrze, a dopełnieniem tego była wizyta jednego Słowaka w Skodzie 120L, co przez "8 ostatnich lat" nie udało się organizatorom SO.

Czym się wyróżniał zlot Skodomania?
- program zlotu był podany wcześniej i z góry było wiadomo jak będzie przebiegał,
- miejsce zlotu oferowało noclegi w takiej samej cenie (noc w domku/37,50zł za osobę przy 4 osobach), jak w innych leśnych ośrodkach oferowanych do tej pory, jakości nie da się porównać, nawet Favo91 nie narzekał :) Choć, jeszcze może nie powiedział wszystkiego :)
- ośrodek oferował równą kostkę brukową, po której miło się jeździło, spacerowało z widokiem na kąpielisko, nawet po zapadnięciu zmroku, ośrodek było dobrze oświetlony.
- było czysto, ośrodek sprzątany był na bieżąco, obsługa bardzo pomocna i otwarta na nasze pomysły -> wjazd samochodów na plażę.
- ośrodek oferował scenę, namiot, sanitariaty, plażę, kajaki, rowery, ochronę na obiekcie, ciepłą wodę i lodówki w pokojach.
- rajd obfitował w zadania zręcznościowe z obsługą na trasie, których na SO przez "8 ostatnich lat" :D nie uświadczyłem, więc nie masz racji And.
- organizator zapewnił dużego grilla, przy którym każdego wieczoru była spora grupka ludzi.
- trasa rajdu przebiegała malowniczymi drogami nad jeziorem Czchowskim, obfitowała w podjazdy, zjazdy, przeprawę promem, więc było ciekawie i inaczej niż zwykle po płaskiemu, co potwierdzały załogi wracające na metę rajdu.
- organizator nie ciągał uczestników po cmentarzach w celu znalezienia odpowiedzi na pytania.
- organizator zapewnił nagłośnienie, była lokalna prasa, pomoc zaoferowała lokalny ośrodek kultury.
- nagrody za konkurencje były dość obfite, pojawiły się nawet opinie, że ilość sponsorów na naklejce zlotowej była większa, niż na kilku naklejkach z SO razem wziętych, z ostatnich lat.

Różnica jest taka, że organizator słuchał propozycji i był otwarty na pomoc, co zaowocowało pomocą kilku kolegów i w ich stronę kierujemy szczególne podziękowania.

Jeśli chodzi o kolegę Favo91 to miałem okazję z nim porozmawiać na żywo i wszystko co napisał na forum, przekazał mi również osobiście, zanim to napisał :) Niestety przyjechał około 00:30 i wyjechał około 13:30 dnia następnego, przez co nie mógł poczuć do końca atmosfery tam panującej. Czy uda się spełnić jego marzenia, czas pokaże. :)

Koniec narzekania i porównywania. Następnym razem będzie lepiej. :)
Zapraszamy za rok. A gdzie? To już w następnym odcinku, ale my już myślimy nad tym. :)

Pozdrawiamy
Organizatorzy: Karolina, Bartek, Piotr, Tomasz

PS: Favo91, nie prawda, że nikt nie robił zdjęć twojego auta :)

and 
*Klubowicz*

Piotrus nie ma hejtu ?a czymze sa wpisy winczestera, militariusa? ale mniejsza o wiekszosc ,

wczoraj odwiedzilem innego uczestnika zlotu , ktory przyjechal na zlot w takim samym celu co Favo91 czyli rozmowy o samochodach, ale o tym Saper wie bo podobno rozmawialiscie ze soba i wielce pozytywnie o Tobie mowil.

Co do trasy rajdu, to niestety uwarunkowania geograficzne na mazowszu czy w lodzkim nie zapewnia tych samych atrakcji co malopolska ,

Sposob integracji tez zalezny jest od osob bedacych na zlocie , a co do zrecznosciowki to na SO byly takie zajecia ale na osrodku

I zeby bylo jasne nie jestem niczyim adwokatem i tak jak nie podobaja mi sie niektore wypowiedzi administracji , niezgodne zregulaminem forum, tak nie podoba mi sie naskakiwanie na kogos kto ma inne zdanie niz reszta.

Odpowiedz do tematu